AMD A10 7870k kasa ledleri ve ön ses çıkışları çalışmıyor

Metehanguger2

Hectopat
Daha fazla  
Amd a10 7870k sistemini topladım. Kasa modelim beko ve tüm girisleri dogru yapmama rağmen ön HDD led ve power led yanmiyor ayrıca kulaklik çıkışlarıda çalışmıyor. Power led 3pinli kablo olsugu için son pininin içi bostu yuvaya oturmasi için kestim. Ama en azindan HDD ledin yanlasi lazim. Usb girisleri sorunsuz çalışıyor. Daha önce kurulu olan sistemde çalışıyordu. Yardımlarınızi bekliyorum.
Ek olarak arka ses partlarinda kulaklığı algiliyor. Sadece önler çalışmıyor.
P_IMG_20160307_004852.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızın ses yazılımını yükleyip ön jakları aktif edin. Led ışığını doğru bağladığınıza kitapçığa bakarak emin olun.

Anakartınızın ses yazılımını yükleyip ön jakları aktif edin. Led ışığını doğru bağladığınıza kitapçığa bakarak emin olun.
Ledler oldu. Fakat ses hala yok
Fotoğraftada attığım gibi ac97 kablosuydu belki uyar diye uclari kırıp tek tek taktim ama yine çalışmıyor nasil yapabilirim ? Tum driverler yüklü arkadan ses geliyor önden yok. Hd audi kablosu mu olmasi lazim bu kablo ile olmazmi ?
P_IMG_20160307_211750.jpg

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı