AMD A10 7890K Fiyat Artışı

chicagokekosu

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, bir iki hafta önce kardeşim için sistem yapmaya karar verdim. İşlemci olarak A10 7890K seçtik ve o zaman fiyatı 487 TL idi tam bu gün sipariş verecekken bir baktık 570 TL yazıyor. Bir iki sitede de stok kalmamış, fiyatı neden artmıştır bir bilginiz var mı acaba? Yoğun talepten ötürü müdür? Ben tam alacakken yapılır mı bu ya.

Bütçe çok kısıtlı, baştan sona tüm sistem (monitör fare klavye dahil) 1500 lira. SSD şuanlık düşünmüyoruz ilerde alırız.
Hocam bence size i3'lü bir sistem toplayalım. Paranızı Amd'nin tarihi eser Apusuna vermeyin. i3'ün Dahili grafik kartı ile yüksek grafik gerektirmeyen oyunları oynarsınız. İlerde de RX 460 alırsınız. İ3 ile çok uyumlu olurlar.

APU sistemden çok daha performanslı bir sistem topladım. Bu sistemi bende almayı düşünüyorum. 1920 x 1080p de bütün oyunları oynayabilirsiniz. Ekran kartı sitede yoktu Sapphire R7 250X Vapor-X 16x ekran kartını alın. 300 TL fiyatı toplam 1450 TL yapıyor klavye falanda ayarlarsınız. Ayrıca ekran kartının kullanıcı incelemeleri bölümünde oyunlardaki performansları mevcut bakın. Bu fiyata toplanabilecek en performanslı sistem bu sanırım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    62,9 KB · Görüntüleme: 181
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı