AMD A10 7890K sisteme yorum

Tavsiyem o anakarttan başka alternatifler düşünmen olacaktır. Anakart üzerinde usb3.0 desteği yok ve sadece cpu fan ve + 1 kasa fanı için güç çıkışı mevcut. Bilgin olsun... Ben aldım ordan biliyorum...

Monitör hariç 1.900 liraya tekabül ediyor. Bence sıvı soğutma gibi opsiyonel isteklerden vazgeçilir ve bütçe biraz artırılırsa çok daha iyi bir performans alabileceğiniz Skylake bir sistem toplanabilir, ileride rahatça upgrade edilebilir. A serisi işlemciyi upgrade etmeye kalksanız diğer bileşenler de değişmek zorundasınız çünkü alternatif olmadığından farklı bir işlemci kullanmak zorunda kalacaksınız dolayısıyla anakart ve belki RAM'ler de uyumsuz olacaktır.

Özür dilerim. Söylemek istediğimi tam olarak ifade edemedim. Kasa ön yüzündeki usb 3.0 girişini bağlamak için anakart üzerinde her hangi bir giriş bulunmuyor. Asıl söylemek istediğim buydu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı