AMD A10 APU sistem neden Detroit Become Human kaldırmıyor?

zenlive

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, herkese iyi günler diliyorum. Sistemimin özelliklerini aşağıda ek olarak bırakacağım. Çok severek izlediğim ve oynanışını hayal ettiğim bir oyundu. Bugünlerde iyi bir sistem kurmak bildiğiniz gibi hayale yakın. Ben de 2. el aldım bu kasayı 1200TL vererek. Onu da AMD A10 APU işlemci (7850K versiyonu) olduğu için almak istedim. Yani aslında tabii bunu almak istemezdim ama alabileceğimin en iyisiydi. Normal çalışmasında bir sorun yok aslında hızlı. Ek olarak eskiden kullandığım Sapphire 1GB (ya da 2 GB emin değilim) ekran kartı da takmıştım. Ekran soketini de anakartın soket yerine takıyormuşuz APU işlemciler üstlerindeki ekran kartını kendilerine dahil ediyormuş (?) Her neyse, 8 GB RAM var DDR3 bunlar diye biliyorum. DxDiag'tan aldığım ssleri atacağım. Oyuna girebiliyorum düşük ayarlarda ama aşırı derecede kasma var ve hareketli bir sahneye geçtiğinde donuveriyor oyun. Yardımlarınızı bekliyorum. Bu arada OC yaptım CPU'ya ama 3.7'den 3.9a çıkarttım ve VRAM 2 GB yaptım ekran kartı için. Başka bir şeye dokunmadım. Bu bilgisayar bu oyunu kaldırmalı ya da acı haberlerinizi bekliyorum...

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    17,8 KB · Görüntüleme: 51
  • 2.png
    2.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 50
Açılmıyor mu kasıyor mu?
kasıyor hocam açılıyor onda hiçbir problem yok aşırı derecede kasma var mesela ilk bölümü dona dona geçtim helikopterli balkon sahnesinde bi dondu klavyeyi falan görmez oldu bilgisayar öyle bir donma var
Detroit yüksek sistem gerektiren bir oyun. Keşke paranızı biriktirip daha iyi bir sistem alsaydınız.
Ekran kartı modeliniz nedir?
Ekran kartı saphire r7 240 diye hatırlıyorum ama soketi ona takmıyoruz apu işlemcide doğru mudur? soketi ona taktığımda monitörün çözünürlüğü de değişiyor baya kalitesiz oluyor. Anakart soketine takıyorum toplam 5gb gösteriyor. bu özelliklerde açmaması çok garip

Neden? DDR4 olma şartı yok sonuçta, 2 tane 8 GB'lık al.
Teşekkür ederim, bir de şundan dolayı da olabilir aslında 150gb hdd var bende eski. Windows 10 kullanıyorum. Bu da etkiliyordur diye düşünüyorum. Onun haricinde ram dediniz, ram haricinde ekran kartı kısmında bir problemim var mı değişikliğe gitmeli miyim veya işlemci kaldıramayacak bir işlemci mi acaba?

Soket dediğiniz nedir? Görüntü kablosu mu? Eğer o ise ekran kartına takın onu.

Ayrıca şu konuya bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı