AMD A6-6400K ve R9 270 Tabanlı Sistem Toplama

Dhan47

Hectopat
Daha fazla  
  • İşlemci:Amd A6-6400k 3.9 ghz
  • Anakart:Asus A58M-E 2400MHz DDR3 Fm2+ Soket
  • Ekran Kartı: Sapphire Amd Radeon R9 270 Dual-X OC 2 Gb 256 Bit
  • Ram:Kingston HyperX Fury 8 Gb
  • Hard Disk: Seegate 500 GB HDD
  • SSD:Kingston SSDNow V300 120 GB

Ben bu bilgisayar ile GTA 5, Assasins Creed 4, Far Cry4, Bf 4 veya Hardline oynayabilir miyim?(Not:Orta ayarda oyunları oynamak istiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'in Sistem gereksinimleri açıklandı ve biz burdan yola çıkarak açar mı, açmaz mı sorunun cevabını arıyoruz ama yine de sağ ol. Bir de sana bir şey sorcam, bu oyunları orta seviyede veya highta oynar mıyım?

Sağ ol Raif.

Bütçem 1000-1500 arasıdır ama yine de ben bu sistemde kalmayı tercih ederim çünkü bana daha uygun geliyor.

Apu+ekran kartı olan bir sistem yerine amd toplanacaksa fx serisi bir işlemci+ekran kartı ile daha fazla performans alırsınız. Zira apuya ekran kartı taktığınızda apunun ekran kartını devre dışı bırakacaktır.

Apu sistem genellikle ekran kartı kullanmayacaklar için tavsiye edilen bir işlemci ama siz ekran kartı alıcağınız için apuya ihtiyacınız yok bunun için sadece işlem performansı olan bir işlemci alırsanız daha fazla performans alırsınız. Çünkü apulardaki işlem gücü fx serisinden düşüktür ama grafik gücüde on board ekran kartlarından güçlüdür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı