AMD A6-9225 sistem Windows 11 kaldırır mı?

Adsız.jpg

Sadece Edge açık 8GB ram kullanımı. Bu arada sizde arka planda ve normal şekilde bir sürü program açık. Muhtemelen 10'da da benzer kullanımı alırsınız.

Google Chrome kullanıp zaten cihazın o kadar ram kullanmaması beklemeyin. Chrome pişmanlıktır. Opera kullanın.
Eki Görüntüle 1198476
Sadece Edge açık 8GB ram kullanımı. Bu arada sizde arka planda ve normal şekilde bir sürü program açık. Muhtemelen 10'da da benzer kullanımı alırsınız.
Ben opera kullanıyorum. Edge de güzel ama operada rami sınırlayabiliyorsun. Tavsiye ederim.

Google Chrome kullanıp zaten cihazın o kadar ram kullanmaması beklemeyin. Chrome pişmanlıktır. Opera kullanın.

Ben opera kullanıyorum. Edge de güzel ama operada rami sınırlayabiliyorsun. Tavsiye ederim.
Üzgünüm ben Operayı, Edge ve Chrome'a göre pek beğenmiyorum ve tercih etmiyorum. Vpn olayı güzel.

Nedir bu Windows 11 sevdası anlamadım gitti arkadaş.
Aslında şuan görünüm dışında pek bir fark yok. Sadece ayarlar menüsü ve mağaza bir tık daha seri. Android ve DirectStorage'den sonra bence tam geçilmeye değer olacak. Şuan bende çok iyi bir sistem olsa ve çok oyun oynayan biri olsam beklerdim ama şuan ki laptopumda fark yok zaten bende 11'de takılıyorum o yüzden. 😄
Birde Windows 10 çok uzun süre piyasada kaldığı için insanlar hevesli bence ondan olabilir.

Geri
Yukarı