AMD A6-9225 sisteme Windows 8.1 kurmak mantıklı mı?

Buyurun hocam sanırım bir şeyler çıktı avp.exe diye.
Hocam telefonda olduğum için sonuçlardan bir şey anlayamadım, dosya telefonda karışık gözüküyor. Kaspersky ile tam tarama yapmanız gerekiyor, hızlı tarama yaptıysanız, tekrardan tam tarama başlatın. Ayrıca avp.exe Kaspersky'nin kendisidir. Kaspersky'nin dosyalarına girince orada görebilirsiniz zaten. Eğer tam tarama yaptıysanız virüsün işlem sonunda uygulama tarafından silinmiş olması gerek. İşlem sonunda ekranın fotoğrafını gönderebilir misiniz? Öyle daha kolay anlarız.

Hocam telefonda olduğum için sonuçlardan bir şey anlayamadım, dosya telefonda karışık gözüküyor. Kaspersky ile tam tarama yapmanız gerekiyor, hızlı tarama yaptıysanız, tekrardan tam tarama başlatın. Ayrıca avp.exe Kaspersky'nin kendisidir. Kaspersky'nin dosyalarına girince orada görebilirsiniz zaten. Eğer tam tarama yaptıysanız virüsün işlem sonunda uygulama tarafından silinmiş olması gerek. İşlem sonunda ekranın fotoğrafını gönderebilir misiniz? Öyle daha kolay anlarız.
Tam tarama yaptım zaten ancak bir şey çıkmadı sanırım çıksa uyarı verirdi gece boyu taramadaydı. Format attım Windows 8.1 kurdum sorun devam ediyor termal macun değişimi yapmalı mıyım sizce onunla mı alakalı?

1656491970017.png

Hangi programla tarattınız?
Kaspersky.

BIOS sürümünüz güncel.
Chipset: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/...set_DriverOnly_DCH_AMD_Z_V1.2.0.102_19873.exe

Grafik: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/...erOnly_DCH_AMD_Z_V27.20.11044.13001_23745.exe

Sürücünüz bunlar. Yükleyip deneyebilirsiniz. Ama anlaşılan ısınan bir laptopınız var. Altına soğutucu da alabilirsiniz.

Termal macun sürdürmeye götüreceğim birazdan sizce çözer mi sorunu az da olsa.

Termal macun sürdürmeye götüreceğim birazdan sizce çözer mi sorunu az da olsa.
Hocam çözebilir ama bilgisayarcıya sürdürecekseniz sakın o adamların dandik termal macunlarından sürdürmeyin. Eğer kötü macun sürülürse bir işe yaramaz. Kendiniz sürmeniz daha iyi olur ama bilgisayarcıya götüreceğim diyorsanız kaliteli bir termal macun satın alıp sadece sürdürme için oraya gidin. Termal macun önerim ise bu ikisi:

Hocam çözebilir ama bilgisayarcıya sürdürecekseniz sakın o adamların dandik termal macunlarından sürdürmeyin. Eğer kötü macun sürülürse bir işe yaramaz. Kendiniz sürmeniz daha iyi olur ama bilgisayarcıya götüreceğim diyorsanız kaliteli bir termal macun satın alıp sadece sürdürme için oraya gidin. Termal macun önerim ise bu ikisi:

Termal macunu başka yerden aldım Cooler Master HTK-002 marka sürdürdüm ancak yine fayda etmedi ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz?

Yani başka bilgisayarcıda alıp başkasında sürdürdüm.

Geri
Yukarı