AMD A8-6410 APU sistem overclock yapılır mı?

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, MHz vs falan bakmasını bilmiyorum. :( Sadece sistemimi biliyorum AMD A8-6410 APU - Radeon R5 Graphics OC yapılır mı, yapılırsa nasıl? Videosu falan varsa APU sistemlerde, atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığınıza deyecek bir performans artışı olmaz. Ek olarak daha fazla ısınır. Yapmanızı önermem.

Yaptığınıza deyecek bir performans artışı olmaz. Ek olarak daha fazla ısınır. Yapmanızı önermem.

Çok değişmezmi ya? Vallahi iğrenç ötesi olmaya başladı bilgisayar LoL'de 7/24 FPS düşmesi yiyorum fightta bir de bilen varsa sorayim, oyundayım 40 50 FPS, fight giriyorum oyun gg eskiden yoktu GTA 5 indirdim PC oynadım az sonra PC formatladım böyle oldu bir şeyde yanmamış.

Çok değişmezmi ya? Vallahi iğrenç ötesi olmaya başladı bilgisayar LoL'de 7/24 FPS düşmesi yiyorum fightta bir de bilen varsa sorayim, oyundayım 40 50 FPS, fight giriyorum oyun gg eskiden yoktu GTA 5 indirdim PC oynadım az sonra PC formatladım böyle oldu bir şeyde yanmamış.
Belki performans artar ama bu sefer sıcaklık ile başınız belaya girecek. Bulaşmayın bence hocam.

Dostum LoL'de son Update'den sonra böyle oldu. Bende drop yiyorum.

Geri
Yukarı