OpenCore AMD A8 7410 APU sisteme Hackintosh kurulumu

Destekli olmayınca ekran kartının 3,4 veya 5 MB'lık kısmını kullanıyor.
Yapcak bişey yok olsun yeter ama config istiyodum sizde daha bilgililerini çağırmıştınız

Yazışma 30 u geçince Ayagınız Alışmıştır başarımını aldım

yanıt gelmesini bekliyorum ümidimi kesmedim

Son düzenleme:
Bu EFI ile deneyin ama iGPU'nun desteği yok. Geçen AMD bir laptopta donanım hızlandırmasız denemiştim, fare donarak ilerliyordu, bir animasyonun bitmesi 5 saniye falan sürüyordu, disk izlencesini açmam bile 1 dakikayı bulmuştur. Kurmanızı önermem, başka bir sisteme denemek istiyorsanız yeni konu açıp o sistemin özelliklerini belirtin.

Bu EFI ile deneyin ama IGPU'nun desteği yok. Geçen AMD bir laptopta donanım hızlandırmasız denemiştim, fare donarak ilerliyordu, bir animasyonun bitmesi 5 saniye falan sürüyordu, Disk İzlencesi'ni açmam bile 1 dakikayı bulmuştur. Kurmanızı önermem, başka bir sisteme denemek istiyorsanız yeni konu açıp o sistemin özelliklerini belirtin.

Ben şu anda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoyu deniyordum olmazsa EFI'yi deneyip bilgilendireceğim

@e.n.e.s Malesef Bios umda usb gözükmüyor videodaki imajda imaj bozuk olabilir .Sizin önerebileceğiniz 10.11.6 el capitan imajı var mıdır ?

Son düzenleme:
USB'yi biçimlendirdiniz mi yani? Hiç böyle şeylere gerek yok, Etcher ile imajı yazdırın. İşlem bitince tak çıkar yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı