AMD A8 7600 Sisteme GT 730 takmak

Heraclain

Decapat
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ekran kartı
Nvidia gforce gt 730
İşlemci
AMD A8-7600 Radeon R7
Başlıkta belirttiğim gibi (AMD A8-7600 Radeon R7) APU işlemcime ekran kartı (NVIDIA gforce GT 730) bağlamak istiyorum. Ancak ne yapmam gerekiyor nasıl bir yol izlerim hiçbir fikrim yok beni bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.
Kendi çabamla ekran kartı Driver'ını yükledim, anakarta taktım. VGA kablosu yine işlemci bölümünde olduğu gibi durmakta. Aygıt yöneticisinde de böyle bir hata almaktayım. Ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• 31231.png
    31231.png
    71,7 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör kablosunu anakarta değil, ekran kartına takmanız gerekiyor. Daha sonra Nvidia sitesine girip driverını indirip yüklemeniz gerekli.
Yalnız merak ettiğim bir şey var neden Gt 730 takıyorsunuz zaten aynı güçte bir ekran kartı var sistemde ?

Monitör kablosunu anakarta değil, ekran kartına takmanız gerekiyor. Daha sonra Nvidia sitesine girip driverını indirip yüklemeniz gerekli.
Yalnız merak ettiğim bir şey var neden Gt 730 takıyorsunuz zaten aynı güçte bir ekran kartı var sistemde ?
Ekran kartına taktığım zaman görüntü alamıyorum. Bu sorunu çözdüm mü bilemiyorum ancak ünlem olayı kalktı, ekran kartı kullanılmıyor şimdi de. Her yerde işlemcinin gpu’su görünüyor. Bugün arkadaşımın dükkanında, eloktronik hurdaları atarken denk geldi çöpe gideceğine kullanırım mantığıyla almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı