AMD A8 7600 ve RX560 Sürücü Sorunu

Torio

Hectopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Lise Öğrencisi
  • Anakart: MSI H68M-E33 V2
  • İşlemci: AMD A8 7600
  • RAM: 8 GB 1600 MHz
  • Ekran kartı: Sapphire RX 560 Pulse 2GB DVI HDMI DP
  • PSU: 500W 80+ bronz Everese
Sorun tam olarak ne ben de bilmiyorum. Önceden bilgisayarda harici bir ekran kartı yoktu. Yani işlemciyle tümleşik olan R7 grafikten görüntü alıyordum. Daha sonra oyunlarda artık bu ekran kartı yetmez oldu ve ben de RX 560 aldım. Yeni bir Windows 10 kurdum driverları yükledim. Fakat bilgisayar şu an eskisinden daha kötü bir halde. Bilgisayar boştayken donmalar takılmalar. Güç tuşuna basıyorum anakartın logosu geliyor Windows boot ediliyor daha sonra şifre girmem gereken yer gelmesi gerekirken siyah bir ekran geliyor ve öyle kalıyor.

Bilgisayardan ses geliyor. Klavye fare çalışıyor fakat görüntü yok. Ayrıca diğer bir sorum da driverları kurarken AMD A8 7600 & R7 grafik driver + RX560 driver şeklinde ikisini de üst üste kurmalı mıyım yoksa sadece RX 560 driver yeterli olur mu? Daha fazla FPS alayım derken bilgisayar şu an çileden çıkartıyor yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı