AMD A8 7600 Sistemi PUBG için Yükseltme

MT5Ali

Decapat
AMD A8 7600 kullanıcısıyım ve artık birkaç sistem yükseltme yapılması gerektiğini düşünüyorum. PUBG oyununu iyi bir ayarda oynamak için ne yapmalıyım? Düşük grafikte 30 FPS alıyorum. Sorun ekran kartı mı yoksa işlemci mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
r7 serisi ama r7 kaç ama kaç ? Neyse önemli değil r7 serisinin genel performansı belli r9 olsa zaten gerekli performansı verirdi. Bütçenizi biraz zorlayıp 1050 ti ye çıkmanız durumunda sorun ortadan kalkıcaktır .

r7 serisi ama r7 kaç ama kaç ? Neyse önemli değil r7 serisinin genel performansı belli r9 olsa zaten gerekli performansı verirdi. Bütçenizi biraz zorlayıp 1050 ti ye çıkmanız durumunda sorun ortadan kalkıcaktır .
O islemci 1050 ti yi besleyemez. Darbogaz yasar.
amd a8 r7 4c+6 3.10ghz

amd radeon r7 200 series görüntü bellegi 2028

ram 16 gb

nasıl bı takvıye lazım

amd a8 r7 4c+6 3.10ghz

amd radeon r7 200 series görüntü bellegi 2028

ram 16 gb

nasıl bı takvıye lazım

800-900
Hocam anakart degistirmeden athlon 880k ve GT 1030 alabilirsiniz. 1366x768 cözünürlükte PUBG oynayabilirsiniz.

O islemci 1050 ti yi besleyemez. Darbogaz yasar.

Hocam anakart degistirmeden athlon 880k ve GT 1030 alabilirsiniz. 1366x768 cözünürlükte PUBG oynayabilirsiniz.
i5 750 1050 Tİ ' ı nasıl besliyorsa o işlemci havada karada besler ben kefilim .

Kulaktan dolma konuşmayın bilmeden rica ediyorum !!

200 serisi bide darboğaz filan öle bir durum olmaz dimi sorun ekran kartında yani işlemcide deil dimi

200 serisi bide darboğaz filan öle bir durum olmaz dimi sorun ekran kartında yani işlemcide deil dimi
Yeterince kuvvetli bir işlemci sorun çıkaracağını kesinlikle düşünmüyorum . Ama oyun içinden bize Afterburner ile ekran görüntüsü atarsanız bütün sorunları görüp tam müdahale etme şansımız olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı