Windows 7'de masaüstü ekranı gelmiyor

Mehmet Koray

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba.
Windows 7'de aşağıdaki hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekir bilgisi olan beni yönlendirebilirse memnun olurum. Teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba.
Windows 7'de aşağıdaki hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekir bilgisi olan beni yönlendirebilirse memnun olurum. Teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sistem çökmüş hocam. Tekrar format atman gerekiyor.

Dostlar merhaba.

RAID olarak seçmişsiniz sanırım bu yüzden açılmıyor AHCI veya IDE deneyin bir de.

Teşekkür ederim ama onu nasıl yapacağım hocam tarif eder misiniz cahilliğime verin :)

BIOS'a girmeniz gerekiyor oradan Advanced daha sonra SATA devices yazan yer veya sadece SATA yazan yere girip SATA mode selection yerini IDE yapın tekrar deneyin olmazsa AHCI yapın.

Geri
Yukarı