AMD A9 9425-AMD Radeon 530 oyun performansı

Çok güçlü bir işlemci değil. GTA 5'de 1080P Normal ayarlarda 35-40 görebilirsiniz diye düşünüyorum, eğer CPU darboğazı olmazsa.

Peki Amd ryzen 3 3200u ve nvidia geforce mx230 alsam daha iyi olur mu sizce aynı fiyata ?
Tabii ki, aralarında kat kat fark var. Fiyatları aynıysa kesinlikle Ryzen sistemi alın. 9425 CPU kullanan IdeaPad sistemim vardı, kısa sürede elimden çıkarttım. İşlerime hiç yetmiyordu.

Laptop ise sakın alma. Ben aldım driver sorunları var ekran kartı devreye girmiyor falan. Masaüstü ise düşük ayarlarda kasmadan oynarsın.

Hocam 9425 ve 530'lu Lenovo S145 bugün indirime girdi bende alacağım sanırım ısınması nasıl? Sizin için yetersiz kaldığı yerler oldu mu?

Bende de o model var 8 GB ramlisini aldım aldığım gibi
Samsung 970 Evo NVMe 1TB 3400MB-2500MB/
Taktım sonra ise RAM'leri
Kingston 8 GB 3200MHz 16 GB.
Çevirdim böylece performansı istediğim kıvama geldi ben solid için kulanıyorum bana performansı yetiyor dışardayken ama ciden Driver ile ilgili sıkıntıları vardı ama onları da çözmeyi başardı nasıl gibi sorunlar dersen cihazda 530 varken günceleyince ise R5 oluyordu ya da Win ile günceleyince ise 520 oluyordu sağ olsun arkadaşlarım la bu sorunları çözdük .NOT BASİT BİRKAÇ AYARLA ÇÖZÜLÜYOR. şu anda cihazda sıkıntı yok ama güncel oyunlar oyun oynayacaksan seni üze bilir ısınma olarak ise bende sıkıntı yok

Laptop ise sakın alma. Ben aldım Driver sorunları var ekran kartı devreye girmiyor falan. Masaüstü ise düşük ayarlarda kasmadan oynarsın.

İstersen sana Driver sıkıntın için Driver linki vere bilirim Lenovo mu PC.

Geri
Yukarı