AMD A9 işlemciye sahip laptopa SSD ve RAM takviyesi yapmak FPS yükseltir mi?

Thekabuzz

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Laptop AMD A9 sahip SSD ve RAM takviyesi yapmak istiyorum. Normalde hard disk var ama SSD ile değiştireceğim. 8 GB RAM'i var, onu da 16 yapacağım. Oyunlarda FPS kaç yükselir? Valorant açmayan laptop öyle açar mı? Ve CS açar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Darboğaz dedikleri bir kavram var. Sistemin nerede takıldığını, neyi beklediğini belirlemeye yarıyor.
Bunu hesaplayan siteler var. Şurada anlattım: Ucuz oyun bilgisayarı olur mu? - Bilgisayarını Hızlandır
O sitelere giderek darboğazı RAM yapıyorsa RAM yükseltir ya da en azından neyi yükseltmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Cevabın için Eyvallah ama bunu biliyorum ama yine de bir bakacağım

Darboğaz dedikleri bir kavram var. Sistemin nerede takıldığını, neyi beklediğini belirlemeye yarıyor.
Bunu hesaplayan siteler var. Şurada anlattım: Ucuz oyun bilgisayarı olur mu? - Bilgisayarını Hızlandır
O sitelere giderek darboğazı RAM yapıyorsa RAM yükseltir ya da en azından neyi yükseltmeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Hocam peki bildiğiniz böyle bilgisayarın özelliklerini girip hangi oyunları açar kaç FPS verir tarzı bildiğiniz bir site yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı