AMD Adrenalin 2020 açılmıyor

Walter White1

Hectopat
Daha fazla  
PC'ye az önce format attım ve ilk işim AMD Adrenalin sürücüsünü kurmaktı. Kurdum fakat yeniden başlatsam bile ne sağ altta gözüküyor, ne de simgesine tıklayıp açabiliyorum. Hiç tepki vermiyor. Ne yapmalıyım?

Windows 10 Pro.

12 RAM.

AMD R5 M330

(DDU ile kaldırıp başka sürümler bile denedim, olmadı, Windows sürümüm 1909. Bununla bir ilgisi olabilir mi?)

1-Nasıl kurdunuz. (Nereden)

2-Hangi sürüm?

Sürücü kaldırın ve tekrar indirin.

1-Nasıl kurdunuz. (Nereden)

2-Hangi sürüm?

Sürücü kaldırın ve tekrar indirin.

1-Orijinal sitesinden uyumlu olanı
2- 20.1.4 sürümü
Kaç kere denedim kaldırıp kurmayı ama ginede tepki vermiyor
Bilgisayar açıldıktan 5-10 dakika arasında bende de tepki vermiyor. Bilgisayarı bir süre açık bırakıp tekrar denediniz mi?

1 Saattir açık şu an PC ve hala tepki yok.

PC'ye az önce format attım ve ilk işim AMD Adrenalin sürücüsünü kurmaktı. Kurdum fakat yeniden başlatsam bile ne sağ altta gözüküyor, ne de simgesine tıklayıp açabiliyorum. Hiç tepki vermiyor. Ne yapmalıyım?

Windows 10 Pro.

12 RAM.

AMD R5 M330

(DDU ile kaldırıp başka sürümler bile denedim, olmadı, Windows sürümüm 1909. Bununla bir ilgisi olabilir mi?)
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bir türlü düzeltemedim. Hatta Radeon adreanalin güncellediğimde ses dosyaları silindi. Sonra düzelttim ama radeon softwere bilgisayarımda 2. hesabım olan kurtarma hesabında açılıyor. Çok garip. Yardım ederseniz sevinirim.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bir türlü düzeltemedim. Hatta Radeon adreanalin güncellediğimde ses dosyaları silindi. Sonra düzelttim ama radeon softwere bilgisayarımda 2. hesabım olan kurtarma hesabında açılıyor. Çok garip. Yardım ederseniz sevinirim.
Kardeşim aynı sorunu bende yaşamıştım bi yerde okumuştum araştırırken güvenli modda girip ddu ile silmiştim ve düzelmişti bi dene derim inşallah düzelir seninkide...

Geri
Yukarı