AMD Adrenalin 2020 Edition 20.1.4 Optional

@NITRO Bazıları Radeon yazılımı kaldırıp yalnız sürücüyü kurunca daha iyi oyun oynadıklarını söylüyor. AMD biran önce Radeon yazılımını iyileştirmesi gerekli.

Yazılım üzerinden yükledim sürücüyü. Ekran gitti geldi, sürücü kuruldu sanırım ama 1603 kodlu hatayı verdi. Daha sonra kapattım ve kontrol ettiğimde güncel gözüküyor. Yani kurulumunu yaptığım sürüm kurulu gözüküyor. Sanırım güncellenmiştir öyle değil mi? Hatayı dikkate almama gerek yok.

1580383192946.png

Birkaç gün önce kurdum fakat canı sıkıldığı zaman belleği sonuna kadar kullanıyor, bilgisayar 20-30 dakika aşırı yavaşlıyordu. Her görev yöneticisinden kapattığımda geri açılıyor fakat ara ara normal çalışmaya devam ediyor. Bu ekran görüntüsünü de almak için çok çaba sarfettim muhtemelen yine bir update gelicek bunun üstüne. Şimdi kaldırıcam eski sürümünü tekrar indiriyorum

Son düzenleme:
@NITRO Bazıları Radeon yazılımı kaldırıp yalnız sürücüyü kurunca daha iyi oyun oynadıklarını söylüyor. AMD biran önce Radeon yazılımını iyileştirmesi gerekli.
Bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgim yok, inanın bilsem ben de öyle yaparım.
Wattman hatası felan veriyormu?
Ben wattman hatası hiç almadım 6 7 ay önceki bir sürümde almıştım sadece. Odur budur hiç görmedim.

Bunun nasıl yapıldığı hakkında bilgim yok, inanın bilsem ben de öyle yaparım.
AMD kurulum yapmadan önce dosyaları çıkarıyor, çıkardığı dosyaları aygıt yöneticisinden elle güncelleme yap diyeceksin çıkarıldığı yeri bulup.

@SamedE2 Kurulum bitince programa katılmaya izin verme. İzin ver ekrani çıkıyor kutucuk işaretleme. Onu işaretleyince devamlı arkadan kullanıyor, işlemci ve RAM'i. Format attım eski sürücü kur kaldır yapa yapa sistem ağırlaşmıştı. Formattan sonra temiz kurulumda bende de olmuştu. O tiki kaldırıp yeni sürücüyü kurayım dedim CPU kullanımdan kurtuldum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı