AMD Adrenalin 23.4.3 WHQL sürücüsü çıktı

turko35408

Megapat
Makaleler
5
Yer
Konak / İzmir
Daha fazla  
Meslek
Elektronik teknisyeni
Bu sürüm; The Last of Us part 1 gölgelendirici süresini kısaltıyormuş. :)

2023-04-28_11-24-58.png

Oyundaki gölgelendirici o kadar uzun sürüyor ki ilk birkaç bölümü bitirdikten sonra bile devam ediyordu. 🤣 Sony'nin bazı portlarında bu vardı. Detroit'te de var mesela ama onda 5 dakika hadi 10 dakika sürüyordu. Bu oyunların sözde daha iyi çalışmasını sağlıyormuş ama Days Gone'da yoktu hatırladığım kadarıyla sorunda olmuyordu hiç.

En son Uncharted legacy of thieves Collection oynadığım yerdr WattMan hatası veriyordu acaba düzeldi mi oda.
Sadece bu 2 sorunu çözmüşler.

İyi de bu AMD'nin sorunu değildi ki. AMD isterse kartları 4090 seviyesine çeksin oyunun optimizasyonu berbat olunca neye yarar?
Doğrudur hocam. Ben de anlamadım. Ne alaka?

Oyundaki gölgelendirici o kadar uzun sürüyor ki ilk birkaç bölümü bitirdikten sonra bile devam ediyordu. 🤣 Sony'nin bazı portlarında bu vardı. Detroit'te de var mesela ama onda 5 dakika hadi 10 dakika sürüyordu. Bu oyunların sözde daha iyi çalışmasını sağlıyormuş ama Days Gone'da yoktu hatırladığım kadarıyla sorunda olmuyordu hiç.
Oyun bozuk hocam, AMD ile alakası yok bu durumun. Son gelen patch ile oyun düzelmiş diyorlar, isterseniz tekrar deneyin.

Amd sürücü işini çözdü gibi. Özellikle 7000 serisi çıktıktan sonra sık sık sürücü güncellemesi geliyor ve sorunsuzlar. İlk defa AMD ekran kartı aldım şüpheli bir şekilde ancak sanırım şanslı bir zamana denk gelmişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı