AMD Adrenalin 24.3.1 yayımlandı!

Yeni sürücü benim için gerçekten çok çok uzun zamandır kullandığım en sorunsuz sürücülerden biri akıcılık çok daha iyi seviyelerde. Sttuter tamamen ortadan kalktı diyemem fakat çok çok daha iyi. Temiz bir kurulum ve disk temizledeki gölgelendirici önbelleğini sildiğimi belirteyim.

Ek olarak RX 5700XT Custom vBios Amd adrenalin üzerinde hiçbir özelliği kullanmıyorum ve (antilag+ vs...) herşey varsayılan.

Yeni deneyimlerimi size sunuyorum 2 günlük deneyimim oyunlarda performans harika ayrıca Windows çok akıcı ve stabil çalışıyor donma takılma kesinlikle yok bu arada oyunlarda belli bir zaman sonra kasmalar oluşuyor bunun nedeni kesinlikle AMD fmr neden oluyor bunu açmazsanız bu sürüm gerçekten çok güzel ve stabil çalışıyor.

Nor: AMD fmf yenib ir teknoloji olduğu için kesinlikle kullanmayın.

Son sürücü şahane olmuş gerçekten kullanan herkes çok memnun. Oyunlar da performans çok iyi, Windows ve Chrome yağ gibi akıyor. AMD clean up kullanıp yükleyeceksiniz öğrenemediniz bir türlü. Zaten sürücülerde bir sorun yoktu. Sorun donanım cahillerinin sürücü güncelleyince shaderların yeniden yüklendiğinden habersiz olmaları.

Son sürücü şahane olmuş gerçekten kullanan herkes çok memnun. Oyunlar da performans çok iyi, Windows ve Chrome yağ gibi akıyor. AMD clean up kullanıp yükleyeceksiniz öğrenemediniz bir türlü. Zaten sürücülerde bir sorun yoktu. Sorun donanım cahillerinin sürücü güncelleyince shaderların yeniden yüklendiğinden habersiz olmaları.
Celanup ile yükledim. Öncesinde ekran kartı boşta 34-38 derece arası gezerken şimdi böyle.

Eski sürüme dönünce sıcaklık düşüyor, yeni sürüme geçince GPU kullanımı %0 ile %100 arası dalgalanıyor.
1711367282918.png

Şu an deniyorum da ya LoL'e giriyorum hata Valorant'a giriyorum hata. Hatta daha demin adrenalinden ayar yapacaktım adrenalinden bile hata aldım bu sürümde çok fazla WattMan hatası aldım. (kart RX580)

Süper, uçuyor, yağ gibi yorumlara aldanıp indirdim. Gerçekten performans harika ama eskiye dönmem çok kısa sürdü. Oyunları türüne göre 100-165 FPS sabitlerim bu sayede fan sesinden kurtuluyorum ve enerji tasarrufu da oluyor. Yeni sürücüye geçince AAA oyunlarda 50-100 watt arası daha yüksek güç tüketimi gördüm. Ayrıca ekran kartının bir an için 400 watt güç çektiğine de şahit oldum. Ekran kartım 7900 XT. Yine başaramadılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı