AMD Adrenalin Edition driver ayarları sıfırlanıyor

Aydn51

Centipat
Daha fazla  
RAM
Kingstone 16GB 3600Mhz DDR4
Ekran kartı
AMD Radeon RX6400
Anakart
TUF GAMING A520-M PLUS
İşlemci
AMD Ryzen 5 5500
AMD Adrenalin Edition 24.3.1 sürümünde oyunlarda yaptığım ayarlar sıfırlanıyor. Örnek "honkai star rail" oyununda keskinleştirme seçeneğini aktif hale getiriyorum ama birkaç saat sonra kendiliğinden sıfırlanıyor.

Eğer oyun sırasında sistem çöküyorsa PSU veya donanımsal bir problemden ötürü olabiliyor. Ancak normal bir zamanda, sistemin ilk açılışında bu durumu yaşıyorsan yazılımsal böyle bir problem mevcut.

AMD Adrenalin Edition bu aralar bende de kafayı yedi iyice. Uygulamada benzer sorun yaşayan çok kişi gördüm. Benim de bildirim olmadığı halde ara ara ayarlarım değişiyor kafasına göre, sıfırlanmıyor bile.

Mesela durduk yere bu hale geliyor ayarlar.

1712006166370.png

Bugün ölçüm kısmında işlemci sıcaklığı gözüküyordu sabah. Şimdi o menü de gitmiş. Beceriksizlik kelimesinin direkt karşılığı AMD. Sürücü işini çözemediler, çözemeyecekler de böyle giderse.

1712006091828.png

Eğer oyun sırasında sistem çöküyorsa PSU veya donanımsal bir problemden ötürü olabiliyor. Ancak normal bir zamanda, sistemin ilk açılışında bu durumu yaşıyorsan yazılımsal böyle bir problem mevcut.

AMD Adrenalin Edition bu aralar bende de kafayı yedi iyice. Uygulamada benzer sorun yaşayan çok kişi gördüm. Benim de bildirim olmadığı halde ara ara ayarlarım değişiyor kafasına göre, sıfırlanmıyor bile.

Mesela durduk yere bu hale geliyor ayarlar.

Eki Görüntüle 2156847

Bugün ölçüm kısmında işlemci sıcaklığı gözüküyordu sabah. Şimdi o menü de gitmiş. Beceriksizlik kelimesinin direkt karşılığı AMD. Sürücü işini çözemediler, çözemeyecekler de böyle giderse.

Eki Görüntüle 2156846

Anladım, yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim yine de çok rahatsız etmiyor veya çok etkilemiyor da yaptığım ayarların gitmesi rahatsız edici.

Anladım, yardım etmeye çalıştığın için teşekkür ederim yine de çok rahatsız etmiyor veya çok etkilemiyor da yaptığım ayarların gitmesi rahatsız edici.
Ayarlarınızı yaptıktan sonra sağ üstte dışa aktarma seçeneği var. Onu seçip bir yere kaydedin ayarlarınızı. Ardından sıfırlama olursa o seçeneğin yanında içe aktarma mevcut. Ona tıklayarak kaydettiğini dosyayı seçip kendi ayarlarınızı saniyeler içinde tekrar kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı