AMD Adrenalin Edition yüklenirken "Hata 207" kodu veriyor

ramo1661

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
512GB
Ekran kartı
RX6600
Anakart
A520M K V2
İşlemci
RYZEN 5 5500
Merhaba, bilgisayarıma format attım ancak ekran kartı driverı yüklerken bu hatalarla karşılaşıyorum. Yardım eder misiniz?

Ek Açıklama 2023-07-28 191158.png
Ek Açıklama 2023-07-28 191135.png

Merhaba, bilgisayarıma format attım ancak ekran kartı driverı yüklerken bu hatalarla karşılaşıyorum. Yardım eder misiniz?

Eki Görüntüle 1880259Eki Görüntüle 1880260

Belki indirdiğiniz driver ekran kartınızla tam uyumlu değildir, aygıt yöneticisine bakın eğer ekran kartınızda sorun tespit ederseniz önceki sürüme geri döndürün sonra elinizdeki AMD programını kaldırın ardından internetten daha uyumlu sürücülere göz atın.

Sistemi yeniden başlatmayı deneyin, sonra bizi bilgilendirirsiniz.
Sinyal yok yazısı geliyor monitör otomatik olarak güç tasarrufuna moduna girip 2 3 dakika sonra mavi kurtarma ekranına atıyor onarma yaptığımda ise bilgisayarınız onarılamadı yazıyor ve en başa tekrar dönüyorum sonsuz bir döngüye girdim

Sinyal yok yazısı geliyor monitör otomatik olarak güç tasarrufuna moduna girip 2 3 dakika sonra mavi kurtarma ekranına atıyor onarma yaptığımda ise bilgisayarınız onarılamadı yazıyor ve en başa tekrar dönüyorum sonsuz bir döngüye girdim
Kurtarma moduna girin o ekran geldikten sonra, Ondan sonra da Aygıt Yöneticisi'ne girip ekran denetleyicisini silin, sonra Microsoft kendi sürücüsünü kuracak.

Ondan sonra da olmaz ise format atmayı deneyebilirsiniz.

Belki indirdiğiniz driver ekran kartınızla tam uyumlu değildir, aygıt yöneticisine bakın eğer ekran kartınızda sorun tespit ederseniz önceki sürüme geri döndürün sonra elinizdeki AMD programını kaldırın ardından internetten daha uyumlu sürücülere göz atın.
Driver amd nin sitesinden ekran kartı modelimi seçip whql olanı seçiyorum bir çok kez denedim önceki sürüme geri dön yaptığımda microsft display olması lazım böyle bir ekran kartı gösteriyor ddu ile silip tekrar yükledim driverları ancak amd crash dan yine değişik hatalar veriyor

Kurtarma moduna girin o ekran geldikten sonra, Ondan sonra da Aygıt Yöneticisi'ne girip ekran denetleyicisini silin, sonra Microsoft kendi sürücüsünü kuracak.

Ondan sonra da olmaz ise format atmayı deneyebilirsiniz.
Kurtarma ekranından sonra masaüstüne erişemiyorum 3 kere format attım acaba format da bir sıkıntı var diyerek

Aglar yardım edebilecek yok mu DDU ile güvenli modda sildim en güncel WHQL AMD driverını kurdum ve böyle bir hata veriyor zaman aşımı hatasıymış sanırım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-18 140651.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-18 140651.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı