AMD Adrenalin Edition kurulmalı mıdır?

harunEr

Centipat
CS:GO 'da 4:3'de 800x600 oynuyorum yanları blackbar oyunda dikkatimi dağıtıyor tam ekran oynamak istiyorum. AMD Catalyst™ 15.7.1 Driver for Windows® Release Notes bunu indirsem acaba ordan blackbar'ı kaldırabilir miyim ? ve ekran kartına herhangi bir sıkıntı çıkartır mı ? stabil çalışması açısından

Son düzenleme:
Ben önermiyorum pek o programı, driver kurarken driver only seçeneğini seçmiştim.
Zaten çoğu kişide hata vermiştir o program.

Anlamadım hocam
Şunu bir deneyin: Masaüstüne sağ tık->Grafik Özellikleri->Ekran->Ölçeklendirme kısmından "Tam Ekrana Ölçeklendir" yazısını seçmeyi deneyin. Eğer böyle bir seçenek gözükmüyor ise Çözünürlüğü 800x600 yapın sonra "Tam Ekrana Ölçeklendir" yazısını seçmeyi deneyin.

Şunu bir deneyin: Masaüstüne sağ tık->grafik özellikleri->ekran->ölçeklendirme kısmından "tam ekrana ölçeklendir" yazısını seçmeyi deneyin. Eğer böyle bir seçenek gözükmüyor ise çözünürlüğü 800x600 yapın sonra "tam ekrana ölçeklendir" yazısını seçmeyi deneyin.

Masaüstüne sağ tıklayınca grafik özellikleri ekran ölçeklendirme falan çıkmıyor reis. RX550 4 GB var bende sağ tıklayınca AMD Radeon Control paneli yok.

O program sürekli hata veriyordu, ta ki ben bilgisayarımı İngilizce yapana kadar. Sorunu Türkçeyleymiş.
amd catalyst control center ben şimdi bunu kursam ekran kartına zararı olur mu yani

Yeni konular

Geri
Yukarı