AMD Adrenalin güncellemesinden sonra takılmalar

Teletubby

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. AMD adrenalin güncellemesi geldikten sonra daha önce rahatça oynayabildiğim oyunlarda kasma sorunu yaşamaya başladım. Ekran kartlarım AMD Radeon R4 ve AMD R5 M320. Güncelleme geldikten sonra sürücüye geri dön dememe rağmen sorun düzelmedi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sürücünün yüklü olmadığı bir tarihe sistem geri yükleme yap. Geçici olarak sorun çözülür. Ama illa en güncel versiyon dersen onu iyice araştırman lazım. Çift ekran kartlı cihazlarda bazı sıkıntılar olabilir.

Yeni sürücünün yüklü olmadığı bir tarihe sistem geri yükleme yap. Geçici olarak sorun çözülür. Ama illa en güncel versiyon dersen onu iyice araştırman lazım. Çift ekran kartlı cihazlarda bazı sıkıntılar olabilir.
Valla bende R7 370 var sıkıntı yok tekrar kur sürücüyü.

Sürücü geri yükleme yaptım ama bir değişiklik olmadı.

İşletim sistemi nedir?
Windows 10

En iyisi güvenli modda ddu ile ekran kartını tamamen kaldırıp laptopunuzun üreticisinin resmi sitesindeki paylaşılmış amd driverini yüklemek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı