AMD Adrenalin Edition Yükleme Sonrası Laptopta Donmalar

ardtcn

Hectopat
Daha fazla  
Uzun zamandır sürücü güncellememiştim. AMD sitesine girerek ekran kartıma uygun olan AMD Radeon Software Adrenalin surucusunu ındırdım ve kurdum. Fakat yüklendıkten sonra laptopta 3 saniyede 1 anlık kitlenmeler oluştu. Mouse kıtlene kıtlene hareket edıyor ve ekranda donmalar yaşıyorum. Kaldırınca sorun ortadan kalkıyor fakat bu seferde AMD paneline ulaşamıyorum. Laptopumda çift ekran kartı mevcut dahili ve harici olmak üzere. Konu hakkında yardımcı olabılırsenız cok sevinirim.
  • Ekran kartım : AMD Radeon R5 M330 2GB
  • Windows 10 64 bit
adda.png
afsdf.jpg
weqw.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben windows 10 çıktıktan beri bu hatayla uğraşıyorum. Bende yükleme sırasında pc kitlenip kalıyor. Henüz bir çözümünü bulamadım eski sürücülerden kullanıyorum mecburen. Size de tavsiyem eski bir sürücü indirip onu kurun.

Adrenaline ile birlikte fps artışı yaşadım cogu oyunda o yuzden sılmeden bır cozum arıyorum. Ama bu şekilde de kanser olmamak elde degıl. Teşekkür ederim öneriniz için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı