AMD Adrenalin sürücüsü FPS'i kendi kendine sabitliyor

kewerly0

Centipat
Herkese iyi akşamlar, benim bir sorum olacak.

Bilgisayarı yeni aldım. Fortnite ve Minecraft kurdum. Attığım fotoğrafta ortalama FPS'ler gözülüyor.
Fortnite 170-200 arası gezmeme rağmen 60'a sabitlendi. Minecraft'da ise 550 yazıyor o normal değer.
Aslında bugün sabah Fortnite'da da 148 FPS yazıyordu ama kendini 60'a sabitledi yardım edin lütfen.

Dosya Ekleri

• bandicam 2020-01-04 21-33-28-841.jpg
    bandicam 2020-01-04 21-33-28-841.jpg
    100,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi akşamlar, benim bir sorum olacak.

Bilgisayarı yeni aldım. Fortnite ve Minecraft kurdum. Attığım fotoğrafta ortalama FPS'ler gözülüyor.
Fortnite 170-200 arası gezmeme rağmen 60'a sabitlendi. Minecraft'da ise 550 yazıyor o normal değer.
Aslında bugün sabah Fortnite'da da 148 FPS yazıyordu ama kendini 60'a sabitledi yardım edin lütfen.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum çözebildiyseniz lütfen yazar mısınız lütfen.

Hocam aynı sorunu yaşıyorum çözebildiyseniz lütfen yazar mısınız lütfen.

Aynı sorununun çözümünü çok aradım 2-3 ay boyunca driver güncellemeleri vs. çare olmamıştı şu an 20.11.2 sürümündeyim LoL'de sabitlemiyorken Rainbow'da sabitliyor. Neyse çözümden bahsedeyim ben kendimce bir çözüm buldum. Sorun yaşadığınız uygulamanın exesine sağ tıklayıp (dosyalardan yapmanız gerekiyor masaüstündeki kısayoluna değil) uyumluluk ayarlarına geliyoruz burada tam ekran iyileştirmelerini kaldır seçeneği var buna tıkladığımızda sorun çözülmüş olması gerekiyor.

Geri
Yukarı