AMD Adrenalin vs Pro Edition

lezo

Femtopat
Daha fazla  
Selam PC'yi sıfırladım. birkaç ay önce ve ekran kartım için AMD Adrenalin versiyonunu sanırım oyunlara daha çok katkı sağlayan versiyonu kurmak istemiştim ama dikkat etmediğim için Pro versiyonunu kurmuşum. 2-3 defa Pro versiyonunu silip adrenalin versiyonunu indirdim kurdum ama Pro versiyonu kuruldu. adrenalin kurmama rağmen aralarında çok fark yoksa Pro kullanmaya devam mı edeyim ya da fark varsa nasıl adrenalin sürümünü yüklerim? (RX6600 ekran kartım var ve koyduğum fotoğraflardaki ayarlar uygun mu daha çok performans vermesi için GPU hız aşırtma mı VRAM hız aşırtma mı yapmam lazım).

Dosya Ekleri

• Screenshot_87.png
    Screenshot_87.png
    93,8 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_88.png
    Screenshot_88.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_89.png
    Screenshot_89.png
    117,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Pro Edition oyun harici Pro iş için ve Pro serisi kartları için, ama Pro serisi kart şart değil tabii. Adrenalin kullanılmalı oyun için.

Selam PC'yi sıfırladım. Birkaç ay önce ve ekran kartım için AMD Adrenalin versiyonunu sanırım oyunlara daha çok katkı sağlayan versiyonu kurmak istemiştim ama dikkat etmediğim için Pro versiyonunu kurmuşum. 2-3 defa Pro versiyonunu silip adrenalin versiyonunu indirdim kurdum ama Pro versiyonu kuruldu. Adrenalin kurmama rağmen aralarında çok fark yoksa Pro kullanmaya devam mı edeyim ya da fark varsa nasıl adrenalin sürümünü yüklerim? (RX6600 ekran kartım var ve koyduğum fotoğraflardaki ayarlar uygun mu daha çok performans vermesi için GPU hız aşırtma mı VRAM hız aşırtma mı yapmam lazım).

Genellikle oyun oynuyorsanız adrenalin kurun, Pro sürüm iş için kurulmuş özel bir sürümdür genellikle render programları ile düzgün çalışır genel kullanım için pek tavsiye edilmez aralarında büyük farklar yoktur ama yüksek kararlılık için adrenalin.

Ara sıra 3D animasyonlar uğraşan biri olmama rağmen adrenalin kullanıyorum. Pro günlük kullanıcı için gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı