Amd athelon ii x4 640p Sisteme Ekran Kartı

Bende de micro ATX kasa var pazar günü GTX 650 Ti Boost aldım kasada bir problem yaratmadı PSU değiştireceğim bende sıkıntı çıkar sanıyordum boyut olarak kasada ama bir arkadaş PSU boyutlarının her kasaya göre standart olduğunu söyledi.

Bende de micro ATX kasa var pazar günü GTX 650 Ti Boost aldım kasada bir problem yaratmadı PSU değiştireceğim bende sıkıntı çıkar sanıyordum boyut olarak kasada ama bir arkadaş PSU boyutlarının her kasaya göre standart olduğunu söyledi.

O kart beni her zaman etkilemiştir.Menunmusun karttan ve suan kaç w psu ile kullaniyosun ?

Şuan maalesef kullanamıyorum PSU yetmediği için, hafta sonu yeni PSU alacağım ama ekran kartını bayağı bir araştırdım iyi bir kart tavsiye ederim bütçen yetmezse GTX 650 Ti'da alabilirsin fazla fark yok aralarında. Yalnız en az 450 W PSU gerekiyor .

Onu alırsam mecbur psu da alıcam zaten bende aratirmistim hd7850den bir tık önde ve nvida driver güncelliği gtx 750ti mi daha iyi 650ti boost mu ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı