AMD Athlon 3000G 1050 Ti ile darboğaz yapar mı?

Anakart markası ?

Ekran kartını alınca OC yaparsın ve şuan ki sıcaklıkları nedir ? OC zaten çok bişey farkettirmeyecek sadece biraz daha azaltır darboğazı.

F'lere OC yapılmıyordu sanırım.
@Mithat Berhan hocam yardımcı olur.

Şu an boşta 38 derece ekran kartını alınca termal Mac'umu da değişicem bayağı bir düşüş olur.

OC yapılsada modlu BIOS gerektiğini falan söylüyorlar.

Modlu BIOS olayı yanlış, zaten A320'lerde Ryzen işlemciler için OC desteği yok sadece Athlon işlemciler için var şansa oda sizin anakartta yok sanırım.

Modlu BIOS olayı yanlış, zaten A320'lerde Ryzen işlemciler için OC desteği yok sadece Athlon işlemciler için var şansa oda sizin anakartta yok sanırım.
evet yapıcak bişey yok yt da 3000g ile 1050ti oyun testleri var ordaki fpsler bana yeterli şuan ne kadar güvenilir orda ki sonuçlar sence reis

Herhangi bir kaynak var mı?
bir forumda görmüştüm

Darboğaz yapıcak zaten 1050ti ile de bence almışken daha yüksek kart alın ileride sıkıntı çekmeyin. Ayarları yükseltip darboğazı azaltabilirsiniz. RX570 tavsiyemdir boşa para vermeyin 1050ti'a. Zamanında kullandığım kart ve memnun değildim pekte.

Darboğaz yapıcak zaten 1050ti ile de bence almışken daha yüksek kart alın ileride sıkıntı çekmeyin. Ayarları yükseltip darboğazı azaltabilirsiniz. RX570 tavsiyemdir boşa para vermeyin 1050ti'a. Zamanında kullandığım kart ve memnun değildim pekte.
anladım hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı