AMD Athlon 3000G alınır mı?

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Bilgisayar 2 tane ilkokul öğrencisi için alınacak. Bir oyun beklentileri yok. Olabilecek en ucuz bilgisayar ve monitör olması lazım. Ben Teknobiyotik'te şunu buldum. Daha iyi bir şey bulunabilir mi?

Bilgisayar 2 tane ilkokul öğrencisi için alınacak. Bir oyun beklentileri yok. Olabilecek en ucuz bilgisayar ve monitör olması lazım. Ben Teknobiyotik'te şunu buldum. Daha iyi bir şey bulunabilir mi?
Geçen hafta A101 marketlere 2000TL fiyata bir laptop gelmişti. Bence onu bulabilirseniz onu alın daha mantıklı olur.

Tabii @Samotne Ciasteczka hocamın dediği gibi 2. El de yapılırdı. Daha iyi toplayabilirsiniz 2. El olarak.
Yani sadece internete girilip, EBA ders izlenecekse bu kadar pahalı sisteme gerek yok.

Alsın ucuzundan bir FX 4100/6100 falan veya Core 2 Quad serisinden işlemci.
Yanına en ucuzundan anakart.
2x4GB DDR3 RAM.
Güzel bir sıfır PSU ve kasa.
Bir tane ucuzundan 120GB SSD, Intenso 120 alabilirsiniz misal.
Monitör olarak ikinci el ucuz bir LCD monitör. Ben 21.5 inç 1080p Grundig monitörümü 150TL'ye aldım. İkinci el ama üzerinde jelatini bile duruyordu, sadece fişe takılmış. Hala cayır cayır çalışıyor şu anda.

Oldu işte.

Yani sadece internete girilip, EBA ders izlenecekse bu kadar pahalı sisteme gerek yok.

Alsın ucuzundan bir FX 4100/6100 falan veya Core 2 Quad serisinden işlemci.
Yanına en ucuzundan anakart.
2x4GB DDR3 RAM.
Güzel bir sıfır PSU ve kasa.
Bir tane ucuzundan 120GB SSD, ıntenso 120 alabilirsiniz misal.
Monitör olarak ikinci el ucuz bir LCD monitör. Ben 21.5 inç 1080P Grundig monitörümü 150TL'ye aldım. İkinci el ama üzerinde jelatini bile duruyordu, sadece fişe takılmış. Hala cayır cayır çalışıyor şu anda.

Oldu işte.

Çok iyiye almışsınız hocam, 150 TL'ye. 200'e talibim. :D
150 tl ye bende bulsam 2. El monitörü "Ha bu da ucuzmuş ekleyivereyim, çok da pahalı değil zaten 2. Monitör yaparım" Derdim.

Çok iyiye almışsınız hocam, 150 TL'ye. 200'e talibim. :D
150 tl ye bende bulsam 2. El monitörü "Ha bu da ucuzmuş ekleyivereyim, çok da pahalı değil zaten 2. Monitör yaparım" Derdim.
Eski 18.5 inç Acer monitörüm bozuldu flat-screen.

Ben de bundan aldım. Ucuzdu işte. 1080p hem.

Böyle bir şey tekrar bulursam ikinci monitör için alırım.

Geri
Yukarı