AMD Athlon 3000G alınır mı?

Arkadaşlar, bin TL ile sistemimi upgradge etmek istiyorum o yüzden A320 (MSI)Crucial 4 GB RAM alacağım. İkinci el olarak da Athlon 3000G alacağım. Orta ayar veya düşük ayarlarda 30 FPS açsın yeter. Sizce Athlon 3000G alınır mı?

Hayır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir? Ona göre öneriler yapalım.

1000 TL ama sadece anakart işlemci ve RAM için PSU 350 Watt var ona göre uygu bise secerseniz butcem en fazla 1200.
O zaman GTA V'i de akıcı oynayabilirsiniz. Fakat RDR2'nin akıcı oynanması için ekran kartı yükseltilmeli.

İkinci el olarak 500 TL bandında ne önerirsiniz?

1000 TL ama sadece anakart işlemci ve RAM için PSU 350 Watt var ona göre uygu bise secerseniz butcem en fazla 1200.

İkinci el olarak 500 TL bandında ne önerirsiniz?

X3440 H55 ve 8 GB 1600MHz RAM. Ekran kartı olarak da GTX 1050. bu video size yardımcı olabilir. Hem RDR2'yi de oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

X3440 H55 ve 8 GB 1600MHz RAM. Ekran kartı olarak da GTX 1050. bu video size yardımcı olabilir. Hem RDR2'yi de oynarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

GTX 1050 2. elleri 1400 TL?

2.el olarak hiç toplamadım kazık yiyebilirim :/

Dediğiniz oyunları oynatabilmek için dual channel 8gb bellek ve yanına rx 550(2gb alın o kart zaten 4gb belleği kolay kolay dolduramaz.Hele ki aradaki fiyat farkı bu kadar uçukken gerekli değil). Anakartınızı almadıysanız Penitum Gold daha iş görür.
GTX 1050 2. elleri 1400 TL?

2.el olarak hiç toplamadım kazık yiyebilirim :/
2. el konusunda AliExpress kullanabilirsiniz. Yüz yüze konuşun ve mutlaka test edin.

Dediğiniz oyunları oynatabilmek için Dual Channel 8 GB bellek ve yanına RX 550(2 GB alın o kart zaten 4 GB belleği kolay kolay dolduramaz. Hele ki aradaki fiyat farkı bu kadar uçukken gerekli değil). Anakartınızı almadıysanız penitum Gold daha iş görür.

2. el konusunda Aliexpress kullanabilirsiniz. Yüz yüze konuşun ve mutlaka test edin.

Daha almadım ama Intel kullanmayı pek düşünmüyorum bir de ekran kartını 2 ay sonra alacağım Athlon daha mantıklı duruyor şimdilik.

Geri
Yukarı