AMD Athlon 840 ve 1050 Ti darboğaz yapar mı?

slumber

Hectopat
Daha fazla  
Msi A68HM-E33 V2 anakartı kullanıyorum. Tüm oyunlarda düşük FPS'ler oluyor. CS:GO'dan BF4 kadar.
Zotac 1050 TI O.C kullanıyorum. %60 geçmiyor bir kaç video izledim YouTube yüksek FPS alabiliyorlar.
Sürücüler çoğunu güncelledim.
Nvidia 378.66
Chipset 15.201.2201

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir miktar yapacaktır fakat yüksek performans alırsınız yine de.
Katılıyorum. Darboğazı aşmak için ayarları yükseltin.
Maalesef hiç FPS atmıyor daha çok kasıyor ayarları yükseltince teknik olarak bir sıkıntı var CS:GO bile %40 50 kalıyor GPU kullanımı o yüzden 880k almayı düşünüyorum platform değiştiremem.

Maalesef hiç FPS atmıyor daha çok kasıyor ayarları yükseltince teknik olarak bir sıkıntı var CS:GO bile %40 50 kalıyor GPU kullanımı o yüzden 880k almayı düşünüyorum platform değiştiremem.
880K alarak, bir miktar daha darboğazı engelleyebilirsin.

Bir miktar yapacaktır fakat yüksek performans alırsınız yine de.
CS:GO bile 60 70 fps alıyorum youtube herkez %99 95 civarlarında çalışıyor GPU'su ayni işlemci ayni anakart ram vs vs 840 ile rx 470 test yapiyordu işlemci darboğazı yoktu komik bir durum

15 senelik knight online bile kasıyorsa almayın abi kimse almasın amd athlon serisini herşeyle kötü çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı