AMD Athlon X4 860K Overclock yapmak

AIDA64 ile nasıl test yapacağınızı anlatan bir konu paylaştım. Daha ne yapalım? Şanslısınız ki en azından konunuza yorumda bulunup size yardımcı olmaya çalışıyoruz. İkinci sistemimde bende X4 860K kullanıyorum. Zamanında OC ile ilgili konu açtığımda kimse yorumda bulunmamıştı bile forum içerisinde.
En başta attığınızda görmemiştim bir sürü mesajın arasında ve bunu da görmemişim kusura bakmayın tekrar teşekkürler.

En başta attığınızda görmemiştim bir sürü mesajın arasında ve bunu da görmemişim kusura bakmayın tekrar teşekkürler.
En ideali 4.2 Ghz değerinde bırak bence. Ben 4.5 Ghz ile çalıştırmayı başarmıştım ama stabil olmamıştı. Fakat sende stabil olabilir. Ama üst GHz değerlerine çıkacaksan soğutucu alman şart. Soğutucu olarak da benimde şu an X4 860K işlemcide kullandığım zalman cnps5x önerebilirim.

En ideali 4.2 Ghz değerinde bırak bence. Ben 4.5 Ghz ile çalıştırmayı başarmıştım ama stabil olmamıştı. Fakat sende stabil olabilir. Ama üst GHz değerlerine çıkacaksan soğutucu alman şart. Soğutucu olarak da benimde şu an X4 860K işlemcide kullandığım zalman cnps5x önerebilirim.
Aynen donanım arşivi videosunda 4.3 Ghz yapıyordu ben fazla yüklenmemek adına 4.2 de bıraktım. Daha da arttırmam büyük ihtimal soğutucu almadığım sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı