AMD Athlon X4 860k ve Nvidia 210 Performansı

FakirAdam

Hectopat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
AMD Athlon X4 860k VE Nvidia 210 ile GTA 5 ve PES 2017'de kaç FPS alırım? NVIDIA 210 yerine RX 560 alana kadar beni idare eder mi ? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende nvidia geforce 210 vardı kart daha GTA 4'ü açamıyorken gta 5'i aklından silmelisin. Fakat seni RX 560 alana kadar düşük kaliteli oyunlarda idare edecektir. Bence sabırlı olup GTA SA' da takılmanı öneririm.

Vasat bir GPU. Oyun oynamayı unut. GTA Vice City ve SA açıyorsa şükret. RX 560'a kadar idare edeceğini sanmıyorum.

Bende nvidia geforce 210 vardı kart daha GTA 4'ü açamıyorken gta 5'i aklından silmelisin. Fakat seni RX 560 alana kadar düşük kaliteli oyunlarda idare edecektir. Bence sabırlı olup GTA SA' da takılmanı öneririm.
Bu kartla 35 - 20 fps civarı gta 4 oynadım , 25 - 15 arası gta5 oynadım bu işlemcimi değiştirdikten sonra bence oynayabilirim sipariş verdi gelince yazarım :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı