AMD Athlon X4 950 ve GTX 1050 Sistem Toplama

UnknownZMR

Decapat
Amd Athlon X4 950 3,8ghz Box (am4)(vga Yok) - n11.com
Fsp Fsp500-60ahbc 500w 80+ Pfc Aktif Power Supply - n11.com
Corsair Vengeance LPX 8GB 2400MHz DDR4 Ram Fiyatı
Gigabyte GA-A320M-HD2 Amd Ryzen DDR4 ATX 3200+(OC) Anakart Fiyatı
Arkadaslar böyle bir sistem toplayacağım kaç FPS alırım CS:GO'da low ayarlarda örnek? Ekran kartı Zotac GTX 1050 2 GB olacak.
Önereceğiniz bir şey varsa değiştirebilirim. Bir de ekran kartı 500 TL'ye geliyor bana o yüzden fazla fiyat vermezseniz iyi olur ekran kartına en fazla 800 TL ayırabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amd Athlon X4 950 3,8ghz Box (am4)(vga Yok) - n11.com
Fsp Fsp500-60ahbc 500w 80+ Pfc Aktif Power Supply - n11.com
Corsair Vengeance LPX 8GB 2400MHz DDR4 Ram Fiyatı
Gigabyte GA-A320M-HD2 Amd Ryzen DDR4 ATX 3200+(OC) Anakart Fiyatı
Arkadaslar böyle bir sistem toplayacağım kaç FPS alırım CS:GO'da low ayarlarda örnek? Ekran kartı Zotac GTX 1050 2 GB olacak.
Önereceğiniz bir şey varsa değiştirebilirim. Bir de ekran kartı 500 TL'ye geliyor bana o yüzden fazla fiyat vermezseniz iyi olur ekran kartına en fazla 800 TL ayırabilirim.
Ekran kartını 4 GB GTX 970 ile değiştirin. 970 1050 den daha iyi performans veriyor. Bu sistem ile de CSGO da 200 e yakın FPS alabilirsiniz.

970 Buldum fakat iki fanındada 1 yaprak kırılmıs yapıstırılabilirmiş bir sorun olur mu
Yapraklar nasıl kırıldı önemli olan bu. Darbe falan almış olabilir. Soğutma borularına zarar vermiş olabilir. Güvenemeyiz. Bence acele etmeyin birkaç gün araştırın. Yine beni etiketleyerek sorabilirsiniz her şeyi. Ben Izmir deyim. Letgoda 800 TL civarlarına 1050Ti kartlar mevcut.

Peki son olarak bana 970 mi önerirsiniz yoksa 1050ti mi? :) Birde lütfen sisteme göre söylerseniz parçalarına göre fazla anlamam ben hani zorlamaz dimi işlemciyi falan

Darboğaz yapıyor 1050Ti ile. Özellikle işlemciye yüklenen oyunlarda. CSGO gibi oyunlarda ise kafa kafaya GPU ve CPU kullanımları. Ancak bu darboğaz çok küçük. Ileride işlemci upgrade edilebilirse çok daha iyi olur. Bu ikili kullanılabilir.

GTX970 Ekran kartının fanlarının 1 yaprak kırılmıs olan arkadas bana şunu söyledi şuan herşeyi sapasağlam diyor gündelik kullanıyormus ofisine gidipde test edebilirmisim oyunlarda sorun var mı yok mu diye. Sizide çok yordum kusura bakmayın tesekkür ederim son olarak bu arkadasın kartını 750 tl ye alayım mı yoksa 1050 ti var 700 tlye onu mu alayım

GTX970 Ekran kartının fanlarının 1 yaprak kırılmıs olan arkadas bana şunu söyledi şuan herşeyi sapasağlam diyor gündelik kullanıyormus ofisine gidipde test edebilirmisim oyunlarda sorun var mı yok mu diye. Sizide çok yordum kusura bakmayın tesekkür ederim son olarak bu arkadasın kartını 750 tl ye alayım mı yoksa 1050 ti var 700 tlye onu mu alayım
Bence 1050Ti'ı düşünün öncelikle. Satabilmek için öyle söylemiş olabilir. Kısa süreli testte anlaşılmaz ama uzun sürelerde ısı sorunu vs. olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı