AMD AVT "Windows tarafından bulunamıyor" hatası

Furkan Kızılay

Hectopat
Merhabalar, bilgisayarımın C sürücüsündeki birkaç dosyayı temizliyordum, bir tane dosyayı sildim fakat bilgisayarı her açtığımda bir hata çıkıyor. Ekran görüntüsünü ekte bıraktım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Ekran kartım: ATI Radeon HD 4600 series.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bilgisayarımın C sürücüsündeki birkaç dosyayı temizliyordum, bir tane dosyayı sildim fakat bilgisayarı her açtığımda bir hata çıkıyor. Ekran görüntüsünü ekte bıraktım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Ekran kartım: ATI Radeon HD 4600 series.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit.

Eki Görüntüle 1026988
AMD dosyası silinmiş.

DDU ile sürücüyü silip tekrar kartınızla uyumlu olan sürücüyü kurun.
Sorun şu ATI Radeon HD 4600'ün driverini bulamıyorum kendi sitesinde bile yok 4650 ile 4670 var galiba.
DDU ile sürücüyü silip tekrar kartınızla uyumlu olan sürücüyü kurun.
Tamam hallettim teşekkürler. Sürücüyü bulamadım sildikten sonra aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelleştirdim düzeldi.
Gerekli bir programın dosyasını silmişsiniz. C diskini ellemeyin diye boşuna demiyoruz. Bırakın disk temizleme halletsin veya ayarlardan da yapabilirsiniz. Sorununuza gelecek olursak DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve tekrar kurun.
Program Files'ı kontrol etmek gerek bazen elden yapmak daha kesin çözdüm oluyor. Disk temizleme hem çok uzun sürüyor hem de gereksiz gördüğü her şeyi siliyor ve kullanmasını bilmiyorum. O yüzden yapmıştım. Yine de teşekkürler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı