AMD Catalyst Center ORTTBLS.NLP Hatası

kubilayps8118

Hectopat
Daha fazla  
Ben bilgisayarı windows güncellemelerinden dolayı sistem geri yükleme yapmıştım. Ve sonra ben AMD Radeon HD 2400 Series ekran kartı kullanıyorum ve driverımda AMD catalyst control center idi. Ve bilgisayarı açtığımda sorttbls.nlp hatası aldım. Catalyst controlde ve sonra catalyst Control'ü sildim tekrar yükledim o hata gitmedi. Bende başka drıver yüklemek istiyorum ama ne yüklüyeceğimi bilmiyorum. Ekran yonga türü ATI Display adaptör.

Not: Bilgisayarım Windows güncellemelerini kaldıramadı galiba açtığımda sorun giderici, onarım felan diyordu sanırım. Çökmüştü bende sistem geri yükleme yaparak bilgisayarımı geri yükledim sonra bi baktım.

Catalyst Control Center Hata veriyor yardım edin! Bilgisayarı tekrar geri yüklemek istiyorum ama yine o güncellemenin olduğu güne yükleniyor. Bir daha yaparsam. PC'ye bir şey olur diye korkuyorum yardımınızı bekliyorum!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı