Windows 7, AMD Catalyst Control Center açılmıyor

bilekadam2

Centipat
Daha fazla  
AMD Catalyst Control Center açılmıyor. Bazılarında uyarı veriyormuş ama bende uyarı vermiyor. 8 9 ay önce indirmiştim ve o zaman açılmıştı sonrasında sildim ve şimdi tekrardan yükledim ama açılmıyor. Windows 7 64 Bit kullanıyorum. İşlemci: AMD Phenom(tm) X3 720 Processor 2.80 GHz, ekran kartı: ATI Radeon HD 4800 series, RAM: 4 GB. Bazı formlarda ekran kartı driver silip tekrar yükleyin demişti ama denemedim. Ekran kartımın driverı AMD'nin sitesinde çıkmıyor başka serileri çıkıyor. Diğer bir çözümde de işlemci driverını indirin diyordu onu da denemedim. İşlemcimin driverını Google yazıyorum ama güvenli bir site çıkmıyor ve birçoğunda indirme linki yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eski işlemcilerde driverlar doğru düzgün çalışmıyor. Athlon X2 250 işlemcim ile aynı şekilde driver sorunları yaşıyordum, Windows 10 kurduktan sonra otomatik kurulan driver ile sorun kalmadı. Geçebiliyorsanız Windows 10 geçin. Hafif olması nedeniyle 2015 LTSB öneririm.

Eski işlemcilerde driverlar doğru düzgün çalışmıyor. Athlon X2 250 işlemcim ile aynı şekilde driver sorunları yaşıyordum, Windows 10 kurduktan sonra otomatik kurulan driver ile sorun kalmadı. Geçebiliyorsanız Windows 10 geçin. Hafif olması nedeniyle 2015 LTSB öneririm.

Maalesef. Sistemim önceden Windows 8.1 idi kasma yapınca Windows 7'ye geçmek zorunda kaldım. Bildiğiniz AMD renk ayarı yapılabilen bir uygulama var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı