Çözüldü AMD Catalyst ekranda noktalar oluşuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MazlumCan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ekranımda kırmızı noktalar oluşuyor. Bence bu anakartan dolayı oluyor. Sürücülerle alakası yok, sürücüleri kaldırıp denedim, AMD sürücülerini kaldırdım başka driver yükledim vs. PC Yeni anakart mı istiyor? Yoksa anakart vs. mi temizlenecek? Kırmızı noktalar öyle her zaman çıkmıyor, GPU'ya belleğe, CPU'ya falan yük binince çıkıyor. En ufak işlemde noktalar gidiyor, ve bu noktalar hareketli. Bu yüzden SS'ini alamadım ama sistem bilgilerim aşağıdadır. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

dxdiag 1.PNG

dxdiag 2.PNG

Çözüm
Ekrana görüntüyü anakart vermez, ekran kartınız verir. Doğru olduğunuz nokta bunun bir sürücü sorunu olmadığı.
  • Tahmin: Ekran kartınız arızalı.
  • Doğruluk: %99.
Orası doğru. Karıştırmışım k.b.
Düzeltme: AMD Calayst Control Center'de ayarları sıfırla seçeneğine tıklayın. Çözüm olmazsa @Recep Baltaş abimin dediği gibi %99 ekran kartı bozuktur.
Ekrana görüntüyü anakart vermez, ekran kartınız verir. Doğru olduğunuz nokta bunun bir sürücü sorunu olmadığı.
  • Tahmin: Ekran kartınız arızalı.
  • Doğruluk: %99.
Orası doğru. Karıştırmışım k.b.
Düzeltme: AMD Calayst Control Center'de ayarları sıfırla seçeneğine tıklayın. Çözüm olmazsa @Recep Baltaş abimin dediği gibi %99 ekran kartı bozuktur.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı