AMD Catalyst Omega Sürücüsü: Ekstra ücret ödemeden ekstra performans!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Etiketlediğim yok seni, alıntı yaptım sorduğun soruya. İşlemci v ekran kartı ile ilgili olanı söyledim. Ancak bahsedilen sistem 990 değilse sıkıntılar olabilir diyorum. Sistem kime ait olursa olsun.

Ne gibi sıkıntılarmış bunlar, merak ettim.

Chipset ısınması, mavi ekranlar, ramlerden kaynaklı gibi gözüken hatalar gibi sorunlar.

Murat Bey ben 8 aydan fazlad ır 970 chipset ve Fx6300'ü günde en az 3-4 saat olmak üzere kullanıyorum. Çeşitli grafik programları, yoğun office, yaklaşık 2 haftadır da oyunlarda kullanıyorum. Ne bir mavi ekran gördüm ne de her ısınmadan kaynaklı bir problem. Konu hakkında bir referans kaynağınız var mı? Gerçekten merakımdan soruyorum.

@Murat5038 abi kusura bakma pek anlayamadım konuyu sormamın sebebi o :) Birde 150 TL ekran kartım şaşırdım bu kadar çok güncelleme almasına :D

Neden şaşırdın?
Onuda AMD üretiyor ürettiği ürüne güncelleme vermemesine şaşırmalı vermesine değil.

Şaşırdığım yönü belirttim her insan aynı değil sevgili kardeşim. İyi günler dilerim...

Konu hakkında bir referans kaynağınız var mı?
Önceki konularımı ve sosyali araştırabilirsiniz.

@Murat5038 abi kusura bakma pek anlayamadım konuyu sormamın sebebi o :) Birde 150 TL ekran kartım şaşırdım bu kadar çok güncelleme almasına :D
R serisi olduğu için toplu güncelleme alıyor. Yeni olduğundan önceki kartlarına göre ortalama 1/2 sene destek veriyor. R serisine de ortalama olarak zaman verdim. Daha uzun da olabilir.

Mevcut sürücüm 14.11.2 beta, omega indirdim, performans farkı olur mu ? Ekran kartım r9 270x.

Mevcut sürücüm 14.11.2 beta, omega indirdim, performans farkı olur mu ? Ekran kartım r9 270x.
Fark olmasa neden çıkartsınlar. İllaki bir işe yarıyor. İşe yaradığı şeyleri ise konu başında ve içeriğinde linklerde anlatılıyor inceleyin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı