Çözüldü AMD Cleanup Utility'den sonra bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emreciloglu

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi AMD Cleanup Utility indirdim ve bilgisayar yeniden başladığı anda ekran gitti. Bilgisayarım açık ama ekran alamıyorum. Ekranı görmeden ekran kartı driverını nasıl yüklerim? İşlemcim APU değil.

Başlıkta da dediğim gibi AMD Cleanup Utility indirdim ve bilgisayar yeniden başladığı anda ekran gitti. Bilgisayarım açık ama ekran alamıyorum. Ekranı görmeden ekran kartı driverını nasıl yüklerim? İşlemcim APU değil.

Merhaba bilgisayarınızın BIOS menüsünü görebiliyor musunuz? Sorun sadece Windows'ta mı?

Ekranı görmemek derken logo vs hiçbir şey mı goremiyorsunuz yoksa sadece Windows mu açılmıyor?

Hiçbir şey görmuyorum BIOS belki gelir diye bilgisayarı açıp del tuşunada bastım ama hiçbir şey olmuyor.

Ülkemizde gelenekselleşmiş olan BIOS pilini çıkarıp 1 dakika açma tuşuna basılı tutmayı denediniz mi🙂. Denemediyseniz güç kaynağına giden kabloyu prizden çekip deneyin belki bir sonuç alabiliriz.

Ülkemizde gelenekselleşmiş olan BIOS pilini çıkarıp 1 dakika açma tuşuna basılı tutmayı denediniz mi🙂. Denemediyseniz güç kaynağına giden kabloyu prizden çekip deneyin belki bir sonuç alabiliriz.
Evet bios pili işe yarayabilir.

bunu bilgisayar açıkken mi yapıcam? az önce güç kablosunu çıkarıp rami ve bios pilini sök tak yaptım çünkü

Bios pilini çıkarıp 5 10 dakika bekle. Bilgisayar kapalı olsun ve fişe takılı olmasın

BIOS pilini çıkarıp 5 10 dakika bekle. Bilgisayar kapalı olsun ve fişe takılı olmasın.

Eyvallah krallar düzeldi RAM'lerin slotunu değiştirmiştim o yüzden klavye falanda çalışmadı ilk bir onu da eski haline getirince açıldı bilgisayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı