Çözüldü AMD dahili GPU sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fatih42.42

Decapat
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir sistem topladım 2 gün oluyor fakat bütün sürücüleri güncelledim ama işlemcide ki ekran kartında ünlem var. Yardım ederseniz sevinirim.

378195

Buda hata kotu arkadaşlar.

378196

378197

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
H
@@Fatih42.42
Monitörünüzün kablosunu anakarta değil de ekran kartına takın. Görüntü gelirse ekran kartınızın sürücüsünü kurun. Görüntü alamazsanız kabloyu anakarta takıp işlemcinin içindeki grafik biriminden görüntü aldıktan sonra asıl ekran kartınızın sürücüsünü kurun.
RX570 aktif çalıştığı için sürücüleri çakışıyor olabilir bu yüzden diğerini problemli veya devre dışı gösteriyor. RX570 i söküp onboard görüntü almaya çalışın problem var mı o zaman belli olacaktır.

RX570 aktif çalıştığı için sürücüleri çakışıyor olabilir bu yüzden diğerini problemli veya devre dışı gösteriyor. RX570 i söküp onboard görüntü almaya çalışın problem var mı o zaman belli olacaktır.

Tamam deneyeceğim çok teşekkür ederim.
Çıkardım aygıt düzgün çalışıyor diyor.
378204

Son düzenleme:
Bu tür konularda lütfen sistem belirtin. İnsanlar eksik bilgi alıyor ya da sorunu çözmek için ekstradan düşünmemiz, yorumları okumamız gerekiyor. Harici ekran kartınız yani RX 570 ekran kartınızın sürücülerini kurun. Dahili ekran kartını yani Vega 8'i devre dışı bıraktığınız zaman, sistem RX 570 grafik birimini kullanacaktır.

Kendi sistemimdeki görüntü:

378242

Ek: Monitörünüze giden kabloların ekran kartına takılı olduğuna emin olun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı