AMD Değiştirilebilir grafikler güncel sürücü 14.1 Beta 1.6

Çok eski konu fakat ben bunu kendi sitesinden en güncelini indirdim. Acaba kurarken eski driverları kaldıracak mıyım? Yoksa kaldırmama gerek olmadan direk kurabilir miyim?

Çok eski konu fakat ben bunu kendi sitesinden en güncelini indirdim. Acaba kurarken eski driverları kaldıracak mıyım? Yoksa kaldırmama gerek olmadan direk kurabilir miyim?
Kaldırıp kurarsanız daha sağlıklı olur.

Üstteki seriye yakın senelerdeki diz üstü bilgisayarlarda ekran kartı chipset sorununa bağlı ısınma sorunu var. Özellikle ikinci el diz üstü alırken dikkat edin. Isınma testinden geçirmeden almayın. Konu yukarı çıkınca yazayım dedim. Tamir amaçlı bana gelen bilgisayarlarda çok rastladım bu soruna.

Doğru düzgün kuurlduktan sonra o hatayı aldı isen dert etme :) Geliştirici forumunda bu durumdan bahsediliyordu. Ancak ayarlarla zaten ilginiz olmayacaktır, oyuncu için direk oyuna girmek yeterli :) Nasıl olsa driver kurmak yeterlidir, ayarlara girmeye gerek yok.

Eğer Leptop modelini tam olarak biliyor ve İntel modeli+Harici Amd ekran kartı modelini, kullandığın İşletim sistemini ayrı bir konu açıp söylersen güncel olan İntel ve Amd sürücülerini ayrı ayrı vereyim. DDU ile silip İntel sonrasında Amd kurup sorunu çözebilirsin.
Hocam merhaba seneler önce konuştuğunuz konuyu gördüm ve aynı sorunu yaşıyorum bende. Eğer müsaitseniz yardımcı olabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı