AMD Driver Güncellerken Karşılaşılan Hata

Eray Çelik

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bir türlü sürücümü güncelleyemedim. Hata kodu ise 192. DDU ve AMD Cleanup Utility programları ile sürücüyü kaldırdım tekrar yüklerken bu hatayı alıyorum. Sürücüyü yüklüyorum, tam kurulma aşamasında ekran siyah oluyor ve kurulurken bu hatayı veriyor ama dxdiag yazıp ekran kısmına geldiğimde ise sistem RX580 kartımı görüyor. Yaklaşık 3 kere sürücü sildim kurmaya çalışırken bu başıma geliyor. İşletim sistemim Windows 10 ve işletim sisteminin son güncellemeleri kurulu. Gerçekten AMD'nin yazılım kısmı berbat. Çok sevdiğim AMD'den soğumak üzereyim. Ayrıca Radeon Settings kısmı da gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

DDU ile sürücünüzü kaldırın aşağıda verdiğim linkten dosyayı indirip install_all adlı dosyayı çalıştırın ve hepsini kurun, mevcut olanlar için "Repair" tuşunu kullanın.

Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi - Technopat Sosyal
Abi heryerde karşıma çıkıyorsun :D

Arkadaşın dediklerini yapın. Olmaz ise

CMD' yi yönetici olarak açın. Verdiğim komutları yazın.

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Bu komutu girin.
İşlem %20 de biraz duraklayacaktır.

Bu işlem bittikten sonra
SFC / SCANNOW
İşlemin bitmesini bekleyin.

Bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrardan sürücüyü kurmayı deneyin.

Abi heryerde karşıma çıkıyorsun :D

Arkadaşın dediklerini yapın. Olmaz ise

CMD' yi yönetici olarak açın. Verdiğim komutları yazın.

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Bu komutu girin.
İşlem %20 de biraz duraklayacaktır.

Bu işlem bittikten sonra
SFC / SCANNOW
İşlemin bitmesini bekleyin.

Bittikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrardan sürücüyü kurmayı deneyin.
Bu konuyu açarken AMD nin sitesinde geçen 3. çözümü uyguluyordum ve DISM adımı bitti ancak böyle bir sonuç geldi. Ne yapmalıyım ?
resim2.png

Bu konuyu açarken AMD nin sitesinde geçen 3. çözümü uyguluyordum ve DISM adımı bitti ancak böyle bir sonuç geldi. Ne yapmalıyım ?Eki Görüntüle 586292

Burda denilenleri aynen yapın. Biraz uzun ama bence hiç uğraşmayın lazım olan dosyalarınızı d diskine atıp yeni bir windows usb si hazırlayın ve format atın. (Kesin çözüm)

Adamın bir sürü programı var format önerilmez hemen. Steam'den beni ekler misin dostum Teamviewer ile deneyeyim çözmeyi istersen.

Hocam az önceki belirttiğim problemi çözdüm, tekrar sürücüyü kurmayı deneyeceğim olmazsa sizi ekleyeyim Steam'den.

Geri
Yukarı