AMD Driver Kurulmadı Sorunu

Baran-07

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bilgisayarımı ilk aldığımda Windows 8.1'di sonra kullanmayı çok bilmediğim için Win 7 kurmuştum. Bilgisayarımın oyunları açmasında hiçbir sıkıntı yoktu, sonra bilgisayarım küçük bir yanma geçirdi ve sanırsam USB'leri algılayan çipler yanmış (tamir eden adamın söylediğine göre). Adam da tabii ki format atmış sonrasında Windows 8 kurmuş, bilgisayar geldiğinde öncelikle Minecraft oyununu yüklemiştim ve oyunu 3-4 kez açtım ama açılmıyordu yüklenip kapanıyordu, tekrar açtığımda ise oyun güncel driverları yükleyin diye bir hata vermişti.
Açtım AMD'nin driver yükleme sitesini, sonra yükledim ve AMD şuna benzer bir şeyler dedi "zaten en güncel sürücülere sahipsiniz" yazıyordu. Bir de şu fotoğrafı paylaşayım, ilginç bir şekilde yonga türüne falan yok yazıyor. Bir de bilgisayarı ilk açtığımda AMD'nin grafikler diye bir penceresinde şöyle yazıyor: AMD grafik sürücüsü kurulmadı veya AMD sürücüsü düzgün çalışmıyor. Ben bu sorunun ya işletim sisteminden ya da donanımsal bir sorun olduğumu düşünüyorum, sorunu bilen varsa söylerse çok mutlu olurum. Okuduğunuz için teşekkürler!

ZVX7LV.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı