AMD Driver "the version of AMD Radeon Software..." hatası

Curlier

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba Sosyal, kısa süre önce ev notebookunu değiştirdim. Cihazın özellikleri aşağıda mevcut. DDU ile 2 kez sürücüyü kaldırıp tekrar yüklemeyi denedim fakat sürücüyü yükledikten bir süre sonra Radeon Software açılmıyor. Aldığım hatanın ekran görüntüsünü ekledim. Hala AMD sürücüleri artık sorunsuz diyen arkadaşlar utanıır umarıım. Çünkü onlara güvenip AMD GPU'ya döndüm.
4500U Vega 6
2x4 GB 2666 MHz RAM
256 GB SSD
Windows 10 Home

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update otomatik yüklüyor olabilir. Sıfırdan son sürücüyü kurun ve Wushowhide ile update üzerindeki güncellemeyi gizleyin.

Çünkü onlara güvenip AMD GPU'ya döndüm.

Hata etmişsiniz. Genelde herkes AMD GPU`su önermez yeni kartlarında böyle sorunlar hala var fakat azaltılmış diye biliyorum.

Radeon Software programını fabrika ayarlarına döndürmeyi ya da WHQL sürümünü indirmeyi denediniz mi?

Otomatik güncelleme derken? Sürücü güncellemesi mi kapalı? Yoksa güncellemeleri mi durdurdun? Durdurduğun halde böyleyse tam olarak yüklenmemiş, uyumsuz da olabilir. Durdurmadıysan yine yüklenir. Bazen sürücü güncellemeleri kapalı olsa da yüklüyor. Radeon'un farbrika ayarı seçeneği var, onunla yükleseniz yeterli. DDU şart değil. Sonrasında Wushowhide hile güncellemeyi gizleyin.

Merhaba sosyal, kısa süre önce ev notebookunu değiştirdim. Cihazın özellikleri aşağıda mevcut. DDU ile 2 kez sürücüyü kaldırıp tekrar yüklemeyi denedim fakat sürücüyü yükledikten bir süre sonra Radeon Software açılmıyor. Aldığım hatanın ekran görüntüsünü ekledim. Hala AMD sürücüleri artık sorunsuz diyen arkadaşlar utanıır umarıım. Çünkü onlara güvenip AMD GPU'ya döndüm.
4500U Vega 6
2x4 GB 2666 MHz RAM.
256 GB SSD.
Windows 10 Home.

Eki Görüntüle 1179313

Driver sürümü nedir kullandığınız?

Hata etmişsiniz. Genelde herkes AMD GPU`su önermez yeni kartlarında böyle sorunlar hala var fakat azaltılmış diye biliyorum.

Radeon Software programını fabrika ayarlarına döndürmeyi ya da WHQL sürümünü indirmeyi denediniz mi?
Evet denedim ne yazık ki aynı sonuç.

Geri
Yukarı