AMD driveri kendi kendine siliniyor

RAM
adata ddr4 2133
SSD veya HDD modeli
kingston
Ekran kartı
Radeon RX560
Anakart
msi a320m pro vd/s
İşlemci
ryzen3
Rainbow Six sige oynarken AMD Driver'ım kendi kendine sürekli siliniyor tekrar yükledim yeniden silindi yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam gizlenecek bir şey bulamıyor

Kurduktan sonra göremezsiniz zaten.
DDU ile sürücüleri sileceksizin.
Sonrasında sitemi yeniden başaltınca Windows Update ile güncellemeleri denetleyeceksiniz.
Denetleme işlemi aynı zamanda otomatik olarak güncellemeyi indiremeye çalışacak o sırada güncellemeyi Duraklatınız...

Hocam aynı sorun bende de vardı bende AMD ekran kartı kullanıyorum her türlü çözüm yolunu denedim olmadı en son garantiye gönderdim kurtuldum.
garanti naptı ? bendede 6750xt kart var yaşamadığım sorun kalmadı 2 dk öncede,kendi kendine driverı silme sorunu yaşadım iyice soğudum karttan

Hocam gönderdim test yaptılar tamir ettiler gönderdiler başka zaten nabacaklar.
valla ben bunu satıp 3070-3070tia filan geçmeyi düşünüyorum,coilwhine ayrı,oyundayken durduk yere bi atması ayrı, üstüne driveri silmesi ayrı bi dünya zaten,iyice tav oldum karta..servise yollasam kartsız kalacağım serviste ne yapacakki zaten oda ayrı bi konu,coilwhine rahatsız edici değil,bizde oyundan atma yapmadı temiz kurulum yapın bla bla derler geri yollarlar.

Arkadaşlar, aynı sorun bende de var. Eski ekran kartım HD 6950 ile hiç böyle bir sorun yaşamadım ama RX580 ve RX470'te aynı sorunu yaşıyorum. Nispeten daha yeni ekran kartlarında var olan bir sorun bu sanırım. Sürücü çok sık silinmiyor ama bazen oyun oynarken bir hata raporu ile birlikte masaüstüne atıyor, bilgisayar donduğu için de yeniden başlatmak gerekiyor. Yeniden başlatınca da çözünürlüğün düştüğünü ve ekran kartı sürücüsünün silindiğini görüyorum. Henüz bir çözüm bulabilmiş değilim. Bulan varsa burada paylaşsın lütfen.

Arkadaşlar, aynı sorun bende de var. Eski ekran kartım HD 6950 ile hiç böyle bir sorun yaşamadım ama RX580 ve RX470'te aynı sorunu yaşıyorum. Nispeten daha yeni ekran kartlarında var olan bir sorun bu sanırım. Sürücü çok sık silinmiyor ama bazen oyun oynarken bir hata raporu ile birlikte masaüstüne atıyor, bilgisayar donduğu için de yeniden başlatmak gerekiyor. Yeniden başlatınca da çözünürlüğün düştüğünü ve ekran kartı sürücüsünün silindiğini görüyorum. Henüz bir çözüm bulabilmiş değilim. Bulan varsa burada paylaşsın lütfen.

Aynısını yaşıyorum ve sürekli ekran kartı sürücülerini kaldır yükle yapmaktan sıkıldım.

Hocam wushowhide programı ile güncellemeyi gizleyeceksiniz. Windows eski AMD sürümlerini güncelleştirmeye çalışıyor. YouTube'da bir video direkt yapıyordu bu işi güvenli moda falan alıp

Buldunmu aynısını bende oluyor yardım ett

Geri
Yukarı