AMD driveri kendi kendine siliniyor

RAM
adata ddr4 2133
SSD veya HDD modeli
kingston
Ekran kartı
Radeon RX560
Anakart
msi a320m pro vd/s
İşlemci
ryzen3
Rainbow Six sige oynarken AMD Driver'ım kendi kendine sürekli siliniyor tekrar yükledim yeniden silindi yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update güncelleme geçmişini kontrol eder misiniz? Windows sürekli eski AMD sürücülerini yükleyip duruyor. Güncelleme geçmişinden sürücü güncelleştirmelerini bulun ve kontrol edin.

Aşağıdaki şeyleri yapmadan önce Windows güncelleştirmelerini, güncelleştirme merkezinden duraklatın. Daha sonra da DDU ile ekran kartı sürücüsünü kaldırın.

Linkteki yazılımı indirip çalıştırın. Sonraki butonuna basın ve Hide updates seçeneğini seçin. Orada karşınıza birkaç güncelleme çıkacak. AMD ile ilgili olan sürücüyü seçip devam edin. En sonunda Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri denetleyerek kontrol edin. İşiniz bittiğinde yazılımı silebilirsiniz.

Rainbow Six sige oynarken AMD Driver'ım kendi kendine sürekli siliniyor tekrar yükledim yeniden silindi yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam aynı sorun bende de vardı bende AMD ekran kartı kullanıyorum her türlü çözüm yolunu denedim olmadı en son garantiye gönderdim kurtuldum.

Geri
Yukarı