AMD ekran kartı alınır mı?

Gigabyte GeForce RTX 4060 Gaming 8G OC GV-N4060GAMing OC-8gd GDDR6 128bit DX12 dls 3 Gaming (oyuncu) ekran kartı

Ona o kadar para dökeceğine bunu ya da bunu al.

4060 alacaksan da

4060 alacaksan da

AMD almak hala daha mantıklı ama siz bilirsiniz

AMD almak hala daha mantıklı ama siz bilirsiniz

Konu sahibine AMD alacaksın diye dayatamam. Kendim de AMD kullanıyorum, memnunum. Nvidia almak isterse Nvidia alsın ama bir karta hakettiğinden fazla para vermesin.

4060 alacaksan da

Bu markalar pek bilindik değil sanırım. Güvenmiyorum.

Sizce AMD marka ekran kartları alınır mı? Eğer alınır ise neden alınır? Alınmaz ise neden alınmaz? NVIDIA'ya göre artıları eksileri nelerdir?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Bilmiyorum bakarsan Donanım Arşivi PC hocası falan AMD ekran kartı pek tavsiye etmiyor diye biliyorum.

Sizce şunu mu almalıyım yoksa AMD mi?
Bu ekran kartınında fiyatı bana göre biraz fazla. 11.500TL'ye ekran kartı ne önerirsiniz?

Gigabyte GeForce RTX 4060 Gaming 8G OC GV-N4060GAMing OC-8gd GDDR6 128bit DX12 dls 3 Gaming (oyuncu) ekran kartı.

Fiyatı:12.946

RTX 4060 ve Ti modelinin 12 GB ve 16 GB olan modellerine bakabilirsiniz ama bütçenizi aşacaktır o yüzden AMD olarak ise RX6700 önerebilirim. 10GB versiyonu.

Son düzenleme:
Bilmiyorum bakarsan Donanım Arşivi PC hocası falan AMD ekran kartı pek tavsiye etmiyor diye biliyorum.

RTX 4060 ve Ti modelinin 12 GB ve 16 GB olan modellerine bakabilirsiniz ama bütçenizi aşacaktır o yüzden AMD olarak ise RX6700 önerebilirim. 10GB versiyonu.
Dediğiniz RTX modellerini en ucuz nr kadara bulabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı