AMD ekran kartı alınır mı?

Genc0

Decapat
Daha fazla  
Selam yaklaşık 3-4 haftadır PC araştırıyorum ve AMD'yi çok öneren var ve daha ucuz bende gerektiği kadar fiyattan kaçınmak istiyorum.

AMD ekran kartı direk riske zorluyor acaba yanar mı ucuz olma sebebi dandik olması mı falan diye en çok kendini soğutur mu yanar mı diye çok korkuyorum kolay işler değil bunlar hele 2-3 çocuklu bir aileiseniz uzun ömürlü almak gerekir. Neyse model RX 7600 alınır mı? AMD ekran kartı cevap verirseniz mutlu olurum kafam çok karışık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer 4000 serisi dışında bir Nvidia bakıyorsanız onun yerine gönül rahatlığı ile Amd alabilirsiniz.

Selam yaklaşık 3-4 haftadır PC araştırıyorum ve AMD'yi çok öneren var ve daha ucuz bende gerektiği kadar fiyattan kaçınmak istiyorum.

AMD ekran kartı direk riske zorluyor acaba yanar mı ucuz olma sebebi dandik olması mı falan diye en çok kendini soğutur mu yanar mı diye çok korkuyorum kolay işler değil bunlar hele 2-3 çocuklu bir aileiseniz uzun ömürlü almak gerekir. Neyse model RX 7600 alınır mı? AMD ekran kartı cevap verirseniz mutlu olurum kafam çok karışık.
Amd ekran kartlarının ucuz olmasının bir sürü sebebi var. Ama dandik olması değil. Rx 7600 eğer bekleyebiliyorsan alma bence. 6700 falan bulunur o fiyatlarda. Tavsiyem rx 7700 veya 7700 XT'yi beklemen.

Ya hocam dandik nedir Allah aşkına alınır Teknoloji Farklılıkları var

Öncelikle hiçbir marka dandik değildir sadece diğerlerine göre kalitesiz olabilir. Ben şahsen AMD'nin yeni çıkarttığı kartları alırdım. 7800XT ve 7700XT. Bende şu an 7900XT var 23.8.1 güncel sürümü kullanıyorum sorun yok. Ancak bunlar insanları yanıltmamalı. Aldığınız ürünler insan yapımı ve teknolojik alet. Yani her teknolojik alette risk olduğu için AMD NVIDIA fark etmez hepsi risklidir. Ben olay marka diye bakmıyor sunduğu avantaj ve dezavantajlara bakıyorum.

Geri
Yukarı