AMD ekran kartı çalışıyor mu, çalışmıyor mu?

Yazilimindan kendin seciyorsun.
Seçtim,
Google Chrome'a da ekledin mi bunu? Ayrıca 1080p 60 FPS için güçsüz olabilir GPU'ların. Ayrıca HDD kullanıyorsan ve işlemci kötüyse yada ram kötüyse yine kasabilir.
ve 'o grafik ayarları' kısmına Chrome'u ekledim. Dediğim gibi 1080p 60 FPS'lerde kasıyor ara sıra. Yani bu GPU, 2 GB'lık. Kasması normal mi diyorsunuz? HDD bomboş. Ram 8 GB.

Seçtim,

ve 'o grafik ayarları' kısmına Chrome'u ekledim. Dediğim gibi 1080p 60 FPS'lerde kasıyor ara sıra. Yani bu GPU, 2 GB'lık. Kasması normal mi diyorsunuz? HDD bomboş. Ram 8 GB.
Bileşenlerin kötü yada eski ise yeterli hafıza yada depolama alanı miktarları bu duruma çözüm olmaz ki.

DXDiag'ı yüksek performansa alıp baksana bi. DXDiag system32 yolunda. Ekran kartı belki yüklü değildir yani yada tanımlı.
Dxdiag'ı yüksek performans ile çalıştırdım. Hala daha görmüyor AMD GPU'yu.

Dosya Ekleri

• dx.png
    dx.png
    43,8 KB · Görüntüleme: 15
Arkadaşlar, laptopumda AMD Radeon R7 M260 ekran kartı var. Ama DxDiag'daki 'ekran' sekmesinde 'Intel HD Graphics 5500' diye bir ekran kartı görünüyor. Aygıt yöneticisinde hem Intel hem AMD görünüyor.

Ben, her daim AMD çalışsın istiyorum. Böyle bir şey mümkün değil mi? Nitekim NVIDIA ekran kartlı laptopumda her program ve oyunda hep NVIDIA ekran kartı aktifti. Driverı bir kere kurdun mu iş tamamdı. Bu AMD'yi anlamadım ben. Driver'ını indirdik, hala aktif olmadı mı nedir? Gıcık oldum, yardımınıza ihtiyacım var.

Hocam boşa uğraşdınız, masaüstünce Intel, oyunlarda AMD kullanır laptopunuz. Aynı şekilde bende de AMD ve Intel var ve gömülü olan Intel olduğu için Intel kartınızı gösteriyor.

Seçtim,

İşlemciyle ve ekran kartıyla alakalı video oynatma performansı. Ek olarak o tür laptopların gücü tam olarak 1080p 60 saniyede kare hızda yetmiyor olabilir.

Geri
Yukarı